Жертв "Еліта-Центру" поселять на вилученій в аферистів землі

Київрада обрала земельні ділянки, на яких будуть побудовані будинки для людей, постраждалих від будівельної афери.

Київрада визначила дві земельні ділянки, які будуть використані для забезпеченням житлом постраждалих інвесторів групи компаній "Еліта-Центр". Відповідне рішення було прийняте на сесії Київради у четвер, 8 жовтня.

Йдеться про земельні ділянки виділені на вул. Курнатовського 7-Б та вул. Петра Запорожця 15-В у Дніпровському районі столиці. раніше ці ділянки належали  ТОВ "Марс-1", яке входило до "Еліта-Центру".

У зв'язку з ухваленими 8 жовтня рішеннями, попередні рішення "Про надання та вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею" вважаються такими, що втратили чинність.

Крім того, Київрада доручила Київській міській державній адміністрації "за погодженням з потерпілими, які фінансували будівництво... провести конкурс щодо залучення інвесторів для забудови" цих земельних ділянок і для забезпечення житлом потерпілих від "Еліта-Центр".

Відповідні ділянки можуть бути використані "виключно для забезпечення житлом" постраждалих від "Еліта-Центр".

17 вересня Київрада прийняла рішення про використання земельних ділянок, які належать групі будівельних компаній "Еліта-Центр", для забезпечення житлом обманутих вкладників.

Нагадаємо, у червні Київрада вирішила побудувати будинок на вулиці Л. Гавро в Оболонському районі столиці.

Скандал навколо компанії "Еліта-Центр" виник у лютому 2006 року. Ця компанія укладала договори з громадянами про пайову участь у спорудженні житлових будинків у Києві, брала з них гроші, але житло так і не побудувала. В результаті цього постраждали 1760 людей, аферисти зібрали з них більше 100 мільйонів доларів.

Протягом останніх років у Києві часто відбувалися акції протесту постраждалих вкладників, які звинувачували міську владу у небажанні вирішувати їхні проблеми.

Читайте також:

Організатору афери "Еліта-Центр" висунуто звинувачення

Постраждалі від афери "Еліта-центру" поскаржилися в ГПУ на МВС

Гендиректора "Еліта-центру" засудили до 8 років ув’язнення

Черновецький не всім жертвам "Еліта-центру" дасть житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: