Жертва Ландика не ображається на те, що його батько обізвав її повією

Поведінку Володимира Ландика Коршунова вважає гідною поваги.

Побита сином нардепа Володимира Ландика Романом Марія Коршунова зробила заяву з приводу скандалу з Ландиком-молодшим.

"Я довго мовчала. Але приходить час, коли доводиться порушити мовчанку. Минуло багато часу після інциденту в ресторані "Баккара". За цей період було дуже багато бруду. Те, що писали і розповідали про мене, - це цинічна брехня. Я хочу розставити всі крапки над "і". У тих звинуваченнях і образах, які звучали на мою адресу, немає жодного слова правди", - йдеться у листі Коршунової.

"У мене немає конфлікту з сім'єю Ландика. Випадок у ресторані "Баккара" було врегульовано ще 6-го липня, коли я, разом з Романом Ландиком, написали заяви до прокуратури про те, що у нас немає ніяких, - підкреслюю ніяких, - претензій один до одного", - йдеться у її листі.

"Я нічого не можу сказати нічого поганого щодо сім'ї Ландика Володимира Івановича і його сина Романа. Він хороший батько, намагається захистити свого сина і зробити все від нього залежне з даного питання. Це гідне поваги. Мої батьки вчинили б так само. Ми дійсно досягли повного взаєморозуміння.

Раніше я уникала будь-якого спілкування з засобами масової інформації. Причина проста - компанія в ЗМІ більше всього нагадує цькування і чиєсь замовлення. Я не хотіла бути знаряддям в чиїхось руках. Очевидно, що всіх цікавило не те, що сталося в ресторані, а сім'я Ландика Володимира Івановича і його можливий вплив на політичні процеси, як народного депутата України.

Я шкодую, що все так сталося, і що я була втягнута в судовий розгляд. Я не маю жодних претензій до Ландика Романа Володимировича, як і він до мене. У нього скоро народиться дитина, і я не хочу позбавляти його батьківської турботи. Він повинен займатися її вихованням, а не сидіти у в'язниці", -наголошується в посланні.

Нагадаємо, адвокат Коршунової Ігор Зазимкін повідомив, що побита депутатом міськради Романом Ландиком Марія Коршунова підписала мирову угоду з родиною свого кривдника.

Раніше Володимир Ландік обізвав Коршунову повією: Це ж справжня повія. У неї свій сайт, вона там голою фотографується. Зайдіть подивіться, скільки вона коштує. Й він до повії спочатку підійшов вибачився за свого друга. А вона його матом обложила, облила й голову розбила.

Читайте також:

Адвокат Ландика: "жертва" була п’яною і першою затіяла бійку

Могильов з жахом прочитав про те, якого вампіра з нього зробив Ландик

Ландик-старший: мою сім'ю хочуть знищити, в мене жахливий діагноз

Батько Ландика розповів, як його син став жертвою п'яної повії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: