Жертва "Посольства божого" поскаржилася на Черновецького

У результаті вона просто стала жертвою аферистів.

Черговою жертвою аферистів з "Посольства божого" стала колишня парафіянка цієї церкви Алла Фролова. У жінки виманювали гроші протягом декількох років. Рішення ж вступити в "Посольство боже" вона назвала спонтанним. При цій церкві жінка вступила в "Клуб 1000 мільйонерів", повірила в обіцянки про незрівнянне багатство. У результаті вона просто стала жертвою аферистів.

Раніше Алла вже побувала в пастці "Посольства", її рік переслідували, переконуючи не продавати виставлений на продаж будинок у Бучі, а оформити на нього кредит через знайому брокершу. Гроші пропонували віддати на розвиток бізнесу, обіцяли нечуваний прибуток. Алла довго не погоджувалася, рік за нею ходили - умовляли. І вона все ж довірилася. Передала гроші частинами: перший за договором, а другий і зовсім без будь-яких зобов'язань зі свого боку. Жінку наче загіпнотизували. Так само переконували віддати гроші інших парафіян - інвалідів і навіть онкохворих.

Коли з фінансами стало зовсім важко, вона звернулася до пастора "Посольства божого" Сандея Аделаджі, і той влаштував її на роботу гувернанткою до мера Києва Леоніда Черновецького. За словами Фролової, працівників там не любили, робочий день тривав з 8 ранку до 12 ночі. Працювати доводилося майже без відпочинку, їжею не забезпечували, тому доводилося брати обід з дому. Зарплата, за словами жінки, була не велика, суму вона не назвала.

Читайте також:

Послідовники Аделаджі атакували наркодиспансер

Аделаджа фігурує у двох кримінальних справах

МВС звинуватило пастора Аделаджу у ще одній фінансовій афері

У Києві пройде автопробіг на підтримку Аделаджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: