Жертвам будівельних махінацій обіцяють повернути кошти

Тих інвесторів, яких забудовники ошукали навмисне, захистить держава.

Жертвам будівельних махінацій, які вклали кошти в будівництво нерухомості, а воно завмерло, обіцяють повернути гроші. За справу взявся Кабмін і сподівається, що його ініціатива пройде крізь парламент. Натомість, песимісти твердять, ідея хороша, але має безліч шпарин для чергових афер.

Інвестори сподіваються на нову владу.

Права звертатися до суду ніхто не скасовував – каже головний юрист країни. А тих інвесторів, яких забудовники ошукали навмисне, захистить держава. Для цього Мін'юст внесло до парламенту законопроект. Якщо судом доведено, що забудовник не виконує зобов'язань не з об'єктивних причин, а зі злочинного наміру, його особисте майно і майно організації має бути продане, а гроші мають піти на компенсацію інвесторам. Чого не вистачить – доплатить держава з бюджету. Перекладати відповідальність на державу навмисне міністр забудовникам не радить.

І навіть якщо гроші переказані за кордон, Україна може зробити запит і повернути їх. Але все це поки лише законопроект. А депутати ще й бюджет не подужали ухвалити.

"Корегувати законодавство, що регламентує відносини між забудовником і інвестором, звичайно, треба, - кажуть ошукані власники житла. Але для початку непогано було б хоча б виконувати чинні закони."

Більш детально читайте у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Київські податківці викрили крупну житлову аферу

ЄБРР поставив рекорд за вкладеннями в Україну

Податківці знайшли в Києві нічийний будинок вартістю 10 мільйонів гривень

Навесні очікується новий обвал цін на житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: