Жертвам будівельних махінацій обіцяють повернути кошти

Тих інвесторів, яких забудовники ошукали навмисне, захистить держава.

Жертвам будівельних махінацій, які вклали кошти в будівництво нерухомості, а воно завмерло, обіцяють повернути гроші. За справу взявся Кабмін і сподівається, що його ініціатива пройде крізь парламент. Натомість, песимісти твердять, ідея хороша, але має безліч шпарин для чергових афер.

Інвестори сподіваються на нову владу.

Права звертатися до суду ніхто не скасовував – каже головний юрист країни. А тих інвесторів, яких забудовники ошукали навмисне, захистить держава. Для цього Мін'юст внесло до парламенту законопроект. Якщо судом доведено, що забудовник не виконує зобов'язань не з об'єктивних причин, а зі злочинного наміру, його особисте майно і майно організації має бути продане, а гроші мають піти на компенсацію інвесторам. Чого не вистачить – доплатить держава з бюджету. Перекладати відповідальність на державу навмисне міністр забудовникам не радить.

І навіть якщо гроші переказані за кордон, Україна може зробити запит і повернути їх. Але все це поки лише законопроект. А депутати ще й бюджет не подужали ухвалити.

"Корегувати законодавство, що регламентує відносини між забудовником і інвестором, звичайно, треба, - кажуть ошукані власники житла. Але для початку непогано було б хоча б виконувати чинні закони."

Більш детально читайте у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Київські податківці викрили крупну житлову аферу

ЄБРР поставив рекорд за вкладеннями в Україну

Податківці знайшли в Києві нічийний будинок вартістю 10 мільйонів гривень

Навесні очікується новий обвал цін на житло

ВідеоЖертвам будівельних махінацій обіцяють повернути кошти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: