Жертвами одеських наречених стали тисячі самотніх британців

Західні журналісти вважають, що Україна "плямує чесне ім'я корупції", а Одеса - столиця шлюбних афер.

Британська преса закликає самотніх англійців не користуватися послугами українських шлюбних агентств. Західні журналісти стверджують, що 70% таких "наречених по інтернету" – авантюристки, які прагнуть грошей, а місцева влада їх покриває.

Світовою "столицею інтернет-наречених", яки пише The Daily Mail, визнано Одесу. Видання стверджує, що одеські шлюбні агентства і запропоновані ними наречені обирають тисячі самотніх британців.

Утім, додає газета, чоловіки варті жінок: вони стверджують, що шукають кохання, але однозначно розраховують на секс, а дівчата безсовісно обдирають їх як липку.

Одесу, де працюють більше 100 "агентств знайомств", щороку відвідують до 70 тисяч громадян Великобританії.

Листування з дівчатами через агентство обходиться в 10 фунтів за два листи. Оптом дешевше - 100 листів за 240 фунтів. Приїхавши до Одеси, чоловіки деколи виявляють, що наречені зовсім не схожі на свої фото, зате розраховують на походи в ресторани, дорогі подарунки або навіть оренду квартир для них. Дівчата також часто вдають, що не розмовляють англійською, щоб чоловікам доводилося наймати перекладача, а його гонорар – зазвичай 18 фунтів на годину - ділять між собою.

"І зазвичай все кінчається одним словом - dasvidania", - пише The Daily Mail.

На думку видання, столицею цього шахрайства не випадково стала Одеса, "оскільки є старе прислів'я: "Україна плямує чесне ім'я корупції". Влада дивиться на витівки дівчат крізь пальці. Як пояснив чиновник з мерії: "Це хороший бізнес для всіх - для агентств, дівчат і для міста".

Втім, британці продовжують цікавитися українками. Кажуть, що вони, на відміну від британок, пишаються своїми кулінарними здібностями, та сповідують традиційні цінності.

"В принципі це гра. Дівчата з Одеси хочуть тільки грошей. Їм подобаються чоловіки, поки у них є гроші. Зазвичай стосунки тривають півроку максимум", - зізналася 23-річна Олександра з Маріуполя. "У мене немає роботи, ось я і їжджу сюди перехопити, скільки вийде", - каже вона.

Для західних "грошових мішків" навіть відкрили спеціальний сайт agencyscams - список найгірших шлюбних агентств. Тут потенційних клієнтів застерігають: "Якщо ви користуєтеся послугами однієї з фірм з нашого списку, ви найбільший ідіот на планеті".

Читайте також:

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

"Українська мафія" викрала британського туриста

В іноземців не будуть брати відбитки пальців при в'їзді до України

Повії пропонують секс-послуги за антикризовими цінами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: