Жертви злочинів на Євромайдані почали "ховати" українське правосуддя

Люди кажуть, що вже зовсім скоро на надіях про відповідальність злочинців можна буде ставити хрест.

У понеділок представник прокуратури навіть не з'явився на гучну кримінальну справу, яку розглядає Печерський райсуд столиці. Слухання стосуються вбивства активіста Євромайдану Юрія Вербицького та викрадення Ігоря Луценка – нинішнього народного депутата, який також був активним учасником подій Революції Гідності, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Понад два роки тому Вербицького та Луценка викрали з лікарні. Банда у складі більше десятка осіб катувала та била їх, а потім викинула у лісі в різних місцях. Луценку ледве вдалося вибратися з лісу, а Вербицький із переломаними ребрами загинув від побоїв та переохолодження.

Майже всі встановлені особи, що брали участь у викраденні, перебувають у розшуку. Олександр Медвідь, випущений під особисте зобов'язання, вкотре не з'явився на суд, мотивуючи, що йому дорого добиратися. Не прийшов і його адвокат.

Суд перенесли на півтора місяця. Луценко та родичі вбитого Вербицького твердять, що справа не рухається належним чином.

"Їжджу, дивлюся, що нічого не робиться", - констатує нардеп.

"Скажу чесно: десь півроку, максимум. Після цього можна буде дійсно ставити на цій справі хрест. Тобто тут ми маємо поразку українського правосуддя", - вважає брат загиблого Сергій Вербицький.

Восени минулого року правоохоронці повідомили, що активні учасники викрадення активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького переховуються від правосуддя у Криму.

Олександр Медвідь не з'явився на кримінальну справу, яку розглядає Печерський райсуд столиці

Ця справа стосується убивства активіста Євромайдану Юрія Вербицького та викрадення Ігоря Луценка. Майже всі встановлені особи, що брали участь у викраденні, перебувають у розшуку. Єдиний, хто проходить у суді - Олександр Медвідь, випущений під особисте зобов'язання і сьогодні не вперше не з'явився на суд, мотивуючи, що йому дорого сюди добиратися. Не прийшов і його адвокат. Суд перенесли на півтора місяця. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: