"Жесть" мундира: автора охороняє "Альфа" (відео)

Служба безпеки України надала охорону автору програми "Жесть мундира" Жану Новосельцеву через надходження на його адресу погроз від невідомих осіб.

Як повідомили у прес-службі СБУ, відомство отримало звернення телеканалу "1+1" з проханням надати охорону Жану Новосельцеву.

"Вбачаючи суспільну небезпеку в діях осіб, що чинять тиск на автора програми "Жесть мундира", зважаючи на гостру тему, яку порушує журналіст та враховуючи, що свобода слова є одним з головних критеріїв демократичного суспільства, керівництво СБУ ухвалило рішення надати охорону Новосельцеву з числа співробітників спецпідрозділу СБУ "Альфа", - зазначили у прес-службі.

Водночас, СБУ також просить всіх учасників телепроекту в разі можливого надходження погроз на їх адресу, пов’язаних з їхніми свідченнями про факти незаконних дій правоохоронців, невідкладно повідомляти про це органи СБУ та прокуратури.

У свою чергу, у прес-службі Генеральної прокуратури України зазначили, як тільки нею буде отримано від телеканалу "1+1" або від журналіста зазначеної програми відповідне звернення, воно буде невідкладно розглянуто і щодо нього прийматиметься законне рішення.

Попереду ще щонайменше 5 сюжетів. Дивіться спецпроект "Жесть" мундира" у будні у ТСН о 19:30.

Яку реакцію викликав проект "Жесть" мундира", дивіться у сюжеті ТСН.


Відео"Жесть" мундира: автора охороняє "Альфа"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: