Жінка-інвалід, яка втекла з Донецька з двома дітьми, розповіла про справжніх бандерівців

Донеччанка переїхала на Закарпаття заради дітей, а бандерівцями вважає своїх земляків.

Яна Газдо - інвалід другої групи, яка вивезла дітей з Донецька на Закарпаття, - в ефірі програми "Хоробрі серця" назвала бандерівцями бойовиків, що воюють на Сході України.

Жінка вивезла двох дітей – старшу доньку Віку та молодшого сина Максима – на батьківщину свого чоловіка Закарпаття, незважаючи на залякування друзів та знайомих, що до російськомовних там ставляться негативно.

"Коли я збиралась їхати, я казала своїм знайомим, близьким, що я їду на Закарпаття. Мене залякували, казали, куди ти їдеш, тебе там із твоєю російською мовою з'їдять бандерівці. А я говорила, мені головне, щоб були спокійні діти, щоб не страждала їхня психіка", - розповіла Яна.

Вона пригадує, що у Донецьку син Максим плакав через звуки, що долинали у їхню квартиру і питав, чи це війна. Тому вони з чоловіком вирішили їхати на Закарпаття, адже травмувати психіку дітей – це було просто не по-батьківськи.

Яна Газдо вважає, що бандерівці, якими її лякали знайомі, скоріш за все не ті, хто живе на заході, а ті, хто влаштували збройний конфлікт на Донбасі.

"На Закарпатті звичайні люди, ніякі вони не бандерівці, вони живуть звичайним життям, і коли люди дізналися, що ми приїхали, то почали нам допомагати. Так сталося, що ми приїхали без теплих речей, люди почали приносити одяг дітям, мені, чоловіку. Тож бандерівці – це, мабуть, ті, хто створили нестерпні умови у Донецьку, а на заході їх немає", - наголосила донеччанка.

Нагадаємо, жінка-боєць батальйону "Донбас" розповіла, як силовиків розчарував Генштаб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: