Жінка, на яку впала плитка в аеропорту "Бориспіль", буде судитися з летовищем

Після інциденту постраждала написала заяву до поліції. 

Жінка, на голову якої в аеропорту "Бориспіль" впала облицювальна гранітна плитка, планує подавати на летовище до суду, щоб отримати від нього відшкодування і моральну компенсацію, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Львів'янка Галина Парибик з десятирічним сином поверталися додому, в Афіни, після відпочинку в Україні, і вже в аеропорту стала жертвою неякісного будівництва. Галина з дитиною зареєструвались на літак до Греції, вже пройшли паспортний контроль та прямували до автобусу, який мав їх відвезти до літака. І там на жінку впала частина плитки з будівлі аеропорту.

"Почула позаду такий шум. Я думала, може щось вибухнуло. Мене так кинуло вперед. Почався такий шум у голові. І коли я взялася за голову – усе було в крові", - згадує жінка.

В аеропорту розповідають - пасажирці надали на місці медичну допомогу, відвезли до Інституту нейрохірургії та безкоштовно поселили в готель летовища.

"Її обстежив нейрохірург. Була зроблена томографія. Паталогії не виявлено. Зашита була рана, і пацієнтка була відпущена з лікарні – не госпіталізована", - розповідає начальник медичного пункту аеропорту "Бориспіль" Наталія Черенок.

ВідеоВ аеропорту “Бориспіль” жінці на голову впала гранітна плитка

Потерпіла розповідає - представник аеропорту запропонував квитки в подарунок, але вона відмовилася. Галина після інциденту написала заяву до поліції. Там чекають на судово-медичну експертизу, щоби за ступенем її ушкоджень кваліфікувати правопорушення.

В аеропорту кажуть - одразу після пригоди призупинили експлуатацію всіх автобусних виходів на посадку, додатково закріпили покриття сходів. Тут нагадують - термінал будували закордонні підрядники в умовах обмежених строків до "Євро-2012". Тоді генеральним підрядником виступила турецька компанія, а японська - відповідала за якість робіт. Аеропорт уже звернувся до японської сторони за поясненнями.

4 серпня Галина пройшла судмедекспертизу. Вона встановила, що жінка зазнала легких тілесних ушкоджень.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: