Жінка прикувала себе до дверей банку, щоб повернути депозит

Банк повинен був віддати жінці 17,5 тисяч гривень ще 20 березня. Тепер вона чекає привезення міжнародної кратки з Одеси, щоб зняти свої гроші.

Власниця депозиту на суму 17,5 тис. доларів Лілія Шимерлюк прикувала себе тросом до дверей філії "Імексбанку" в Івано-Франківську.

У такий спосіб жінка вимагала повернення коштів з депозитного рахунку, повідомили активісти "Антикризового спротиву". Вони пообіцяли надати жінці юридичну допомогу та моральну підтримку, аж до позитивного завершення даної справи.

З Одеси, де розташований центральний офіс банку, жінці повідомили, що її питання вирішиться. До приміщення банку жінка прийшла за півгодини до початку роботи відділення. Вона обмотала себе тросом і закрила замок.

Лілія Шимерлюк – одна з перших клієнтів "Імексбанку".Термін її депозиту завершився 20 березня. Керівники філії фінустанови в Івано-Франківську радять не драматизувати ситуацію. За їхніми словами жінка отримає гроші завтра. Це пов’язано з тим, що її депозитні кошти переведено на рахунок, з якого забрати їх можна лише за допомогою міжнародної пластикової картки, яку виготовляють у центральному відділені банку в Одесі. Експрес-поштою картку уже відправлено з Одеси і завтра її буде передано жінці, повідомили у банку.

Це не перший випадок, коли українці намагаються силою повернути свої депозити з банків. 23 березня у Харкові вкладниця банку "Надра" прикувала себе до стільця, облила бензином і намагалася вчинити акт самоспалення прямо в банківському відділенні.

Раніше 76-річний мешканець Рівненської області роздягнувся догола і погрожував самоспаленням, якщо йому не повернуть депозит у відділенні "Укрпромбанку".

Читайте також:

Проблемні банки не видають більше тисячі гривень

Львів’яни заблокували банк "Надра"

Вкладники влаштовують у банках спальні місця

П'ять способів забрати гроші з проблемного банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: