Жінка стягнула з України 10 тис. євро через шум вантажівок під своїми вікнами

Компенсацію родина позивачки отримає за шкоду здоров'ю та житлу, яку завдав їй рух вантажного транспорту повз її будинок

За рішенням Європейського суду з прав людини Україна має виплатити 10 тисяч євро жінці з Луганської області. Компенсацію родина позивачки отримає за шкоду здоров'ю та житлу, яку завдав їй рух вантажного транспорту повз її будинок. Як повідомляється, справа пробула у суді майже 9 років.

Міська влада Краснодону запевняла, що пустила важкий транспорт вузенькою вуличкою Червоноармійська, щоб розвантажити центральну вулицю міста. Тією ж дорогою їздили КАМАЗи з піском та камінням із найближчого кар’єру.

За словами позивачки, від гуркоту та вібрації будинки на вулиці, де вона мешкає, вкрилися тріщинами, а вихлопи та пил не давали нормально дихати.

Натомість, за словами нинішнього міського голови, проблема надумана, а жінка судиться, бо "це така категорія людей".

"Вона (жінка – ред.) виступає від усіх жителів… Ні, це єдина родина, яка поставила собі мету розважатись, і вони це роблять", - зазначив міський голова Краснодону Юрій Баклагов.

Як розповіла позивачка, українські суди відмахнулися від справи. Після звернення до Європейського суду місцева влада відразу перекрила трасу бетонними блоками. Рік тому на дорозі дозволили рух лише легковикам.

Наразі після рішення Європейського суду компенсацію упродовж трьох місяців жінці мають виплатити з державного бюджету.

Читайте також:

Обрано нового главу Страсбурзького суду

Європейський Суд заборонив Україні видавати узбецького біженця

Європейський суд проти українських судів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: