Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінка з дитиною ледь не загинули під час фотосесії на крижаному Азові

Постраждалі гуляли по замерзлому морю, коли раптом опинилися у воді.

У Бердянську за кілометр від берега під кригу провалилися мати з 12-річною донькою.

Як повідомляє ТСН, місцеві жителі врятували двох жінок. Однак, рятувальники бідкаються, що навіть такий трагічний випадок не злякав охочих сфотографуватися на крижаних просторах Азовського моря, яких тут чимало.

Жінка з донькою гуляли по змерзлому морю у районі порту. Вони встигли зайти далеко, до хвилерізу, а коли поверталися назад, раптом опинились у воді.

"Ще вчора там льоду не було. Вітром нанесло льоду, і на стику старого і нового льоду утворилася ополонка. Вони туди і провалилися", - повідомив заступник директора "Бердянської водолазно-рятувальної служби" Анатолій Воронин.

Як розповіли в прес-службі МНС у Запорізькій області, мати з дівчинкою забралися так далеко, бо хотіли сфотографуватися на хвилерізі для того, щоб потім викласти фотографії для старшої доньки, яка живе за кордоном.

Фахівці пояснили, що нещасного випадку не сталося б, якби мати з дівчинкою хоча б дивилися, куди ступають. Те, що товста крига закінчилась, було помітно неозброєним оком.

Бердянські рятувальники розповіли, що останнім часом городяни втратили відчуття небезпеки. У районі порту – постійні проталини (промоїни), тут небезпечно виходити на кригу навіть у 20-градусні морози. Людей постійно попереджають через гучномовці, але вони не реагують.

Відео Жінка з дитиною ледь не загинули під час фотосесії на крижаному Азові

Залиште свій коментар

Вибір редакції