Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінка з Хмельниччини, яка продала 4-річного сина в жебраки, сиділа за розповсюдження порно

Тепер жінці загрожує до 15 років позбавлення волі.

Рідна мати віддала чотирирічного хлопчика в оренду для жебракування. За це жінка з Хмельниччини хотіла отримати 15 тисяч гривень. Матір затримали в той момент, коли вона хотіла обміняти сина на гроші. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Поліцію на зустріч запросили так звані орендарі – люди, які почули, що жінка шукає клієнтів на хлопчика. Торгівля власним сином вразила навіть копів.

"У мене самого двоє дітей. Яка нормальна людина віддасть свою дитину, за які б не було гроші. Цілий день, що ми з нею працювали, вона жодного разу не згадала за цю дитину", - каже керівник відділу ГУ Нацполіції у Хмельницькій області Віталій Гарбарець.

ВідеоМати хотіла віддати в оренду для жебракування чотирирічного хлопчика

За це жінка з Хмельниччини хотіла отримати 15 тисяч гривень. Утім, замість покупки дитини, так звані орендарі, пішли до копів. І матір затримали в той момент, коли вона хотіла обміняти сина на гроші.

Мати хотіла віддати в оренду для жебракування чотирирічного хлопчика

4-річний Миколка не знає, що став предметом торгів. Нині він у реабілітаційному центрі. Вихователі кажуть, що хлопчик розумний та комунікабельний, але потребує допомоги. Про своїх братів хлопчик говорить радо, а от про маму з татом ні слова.

Миколка - молодший з трьох синів. Брати жили з бабусею, а маму бачили зрідка. Родичка Євгенія Олійник розповідає, що 35-річна мама Миколки вчилася на перукаря, але за фахом не працювала. Була судима за крадіжку та розповсюдження порно. Але те, що вона здатна продати власну дитину, і запідозрити не могли.

Всі діти записані на офіційного чоловіка, який зараз на заробітках. Проте, кажуть у селі, справжній батько Миколки і ще одного з синів нині у в’язниці. Позбутися дітей мати вирішила цієї осені - почала зі старших. Віддала їх в інтернат. Мовляв грошей немає, хоча за допомогою від держави навіть не зверталася. Нині жінці загрожує до 15 років за гратами і позбавлення батьківських прав.

До кінця навчального року старші хлопці будуть в інтернаті, а на Миколку чекає дев'ять місяців реабілітації. Адже хлопчик, хоч і не розуміє, від чого врятувався, почувається ніяково.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції