Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінка з Миколаєва пише дитячі книжки, щоб на гроші від продажів лікувати сина

Хлопчику потрібні і дорогі реабілітації

Щоб вилікувати сина, жінка з Миколаєва написала дитячу книгу і тепер продає свій перший тираж, аби зібрати гроші. 8-річному Ромчику з діагнозом ДЦП потрібні регулярні курси реабілітації, щоб навчитися бодай елементарному – сидіти, стояти, ходити. Утім, грошей в родині на це немає. Тепер мама мріє, щоб її книжки продавалися і вона могла більше не просити, а заробляти гроші для лікування своєї дитини, про це йдеться в сюжеті ТСН.

У 8-річного Ромчика ДЦП з народження. Утім, його мама - Тетяна - все життя активно займається із сином. Ромчик знає літери, любить малювати, рахує і все розуміє. От тільки впоратися зі скутим хворобою тілом дитина не може.

Щоби розвивати мязи, вдома купа іграшок та обладнання. Утім, Ромчик росте і йому потрібна регулярна спеціалізована реабілітація. Востаннє такий курс він проходив у лютому і досяг нечуваних результатів – сам зміг стояти.

"Ми до цього йшли 8 років, для мене це велике чудо, що моя дитина 8 секунд змогла простояти", - каже мама хлопчика.

Відео Жінка з Миколаєва написала дитячу книгу, щоб вилікувати сина

У червні мав бути наступний курс, утім Ромчик не зміг поїхати, бо його вартість у понад 30 тисяч гривень родина не потягнула. Тож, аби заробити гроші, Тетяна вирішила видати книжку, яку писала ночами для сина.

"Щоб дитина, коли бачить дитину в інвалідному візку, вона не боялася, і знала, що це такі ж діти – з ним можна пограти, поговорити", – розповідає жінка.

Книга зроблена з якісного паперу. На кожній сторінці – яскраві ілюстрації. Все, що написано, – написано від душі, зі знанням дитячої психології.

Видати книжку допоміг однокласник, який дізнався про Тетянину біду на зустрічі випускників. А ілюструвала її молода художниця Оксана Володимирова. У дівчини з дитинства вада слуху. Каже, коли дізналася про Ромчика та його маму, весь свій вільний час присвятила книжці.

Ромчик став першим поціновувачем маминої книжки. За день просить її читати вже вдвадцяте, говорить бабуся.

Частину накладу Тетяна роздарувала та повіддавала в бібліотеки. Решту продає через соціальні мережі. Вартість примірника – 150 гривень. Ці гроші для Ромчика – майже єдиний шанс стати на ноги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції