Жінки України назвали Януковича дикуном

Організація жінок України звинуватила кандидата в президенти у дикунстві та неповазі до жінки.

Кандидат у президенти Віктор Янукович "вкотре продемонстрував своє печерне, дикунське сприйняття світу та людей". Про це заявила народний депутат, лідер громадської організації "Жінки Батьківщини" Раїса Сорочинська-Кириленко.

Так вона відреагувала на адресовану прем'єру Юлії Тимошенко пораду лідера Партії регіонів "якщо вона жінка, йти на кухню і показувати там свої примхи". Таким чином Янукович, нагадаємо, відповів на заклик Тимошенко провести з нею теледебати.

Сорочинська-Кириленко підкреслила, що "враховуючи культурний та освітній рівень цього політика", подібні образливі для всіх жінок України заяви у виконанні Януковича обурюють, але не дивують.

"Для Януковича дуже незручно мати такого серйозного та сильного опонента, як Юлія Тимошенко. То ж, за відсутності інших аргументів, він спробував вдатися до прямих образ за статевою ознакою", - сказала політик.

На її думку, вислови, що ображають гідність жінок, не припустимі не тільки для європейського політика, але й для нормального європейського чоловіка. На цій ідеї рівності статей Європа виховувалась останні 150 років. Прояви сексизму тут рахуються виявом безкультурності й відсталості, відзначила Сорочинська-Кириленко.

"Деякі факти з біографії Януковича свідчать, що він завжди нешанобливо ставився до жіноцтва. У цивілізованій країні політик, який дозволяє собі подібним чином принижувати своїх співгромадян та виборців, вже давно би розпрощався не тільки з президентськими амбіціями, а й з політичною кар’єрою як такою", - наголосила вона.

Голова "Жінок Батьківщини" також зазначила, що зі 100% українських виборців 63% складають жінки. У зв’язку з цим Сорочинська-Кириленко звернулася до всіх жінок із закликом обрати Юлію Тимошенко президентом і не дозволити Януковичу так ганебно ставитись до слабкої статі.

Нагадаємо, раніше про приниження жінок Януковичем написала британська газета Financial Times.

Читайте також:

Світові ЗМІ звинуватили Януковича в дискримінації жінок

Янукович радить Тимошенко "йти на кухню і показувати там свої примхи"

Янукович збирається керувати Україною десять років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: