Жінки воліють голосувати за Тимошенко і Тігіпка, а чоловіки за Тимошенко і Януковича

Якби вибори відбулися минулої неділі, перемога була б за Юлією Тимошенко, а за друго місце з успіхом бореться Сергій Тігіпко.

Вибори
Жінки воліють голосувати за Тимошенко і Тігіпка, а чоловіки за Тимошенко і Януковича.
Якби перший тур виборів відбувся минулої неділі, то в ньому впевнену перемогу одержала б прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це свідчать результати опитування проведеного на сайті ТСН.UA.

На запитання "Якби вибори відбулися найближчої неділі, за кого б ви проголосували", 25% відсотків респондентів відповіли - Юлія Тимошенко. На другому місці Віктор Янукович, за нього проголосували б 18 відсотків. Третє місце посів Сергій Тігіпко, за нього готові були віддати голоси 17.8% відвідувачів сайту. При цьому серед жінок Тігіпко користується більшою популярністю ніж Янукович, 17% і 15% відповідно.

Цікаво також відзначити, що за Юлію Тимошенко проголосувало удвічі більше жінок, ніж за другого лідера президентських перегонів Віктора Януковича

Віктор Ющенко та Арсеній Яценюк набрали по 7 відсотків голосів. Тривідсотковий бар'єр також зміг подолати Анатолій Гриценко.

За спікера парламенту Володимира Литвина проголосували б 2% учасників опитування, а за представника блоку лівих сил Петра Симоненка свої голоси готові були віддати один відсоток опитаних.

Кожен двадцятий респондент заявив, що не має наміру брати участь у голосуванні (5% опитаних). Бажання голосувати проти всіх висловили 8%. Один відсоток опитаних поки ще не вирішив, за кого голосувати, і чи голосувати взагалі.

Опитування проводилося протягом 3 днів на сайті ТСН.ua, в ньому взяли участь 5474 людей. Більше 60 відсотків тих, хто взяв участь у голосуванні, - жителі Києва та Київської області.

Читайте також:

На Донбасі за Януковича готові проголосувати більше половини виборців

Майже 20% українців не знають, за кого голосувати

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: