Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жіночі груди для чоловіка: як трансгендери зважуються на болісну операцію

Окрім грудей, змінювати доводиться брови, губи та навіть пиляти скули.

Трансгендерних людей, які мріють перекроїти власне тіло з однієї статі на іншу, народжується один на сто тисяч. Вони часті клієнти пластичних хірургів, однак не всі доходять до останньої стадії – зміни статевих органів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найщасливішій день для Маші – вона йде вибирати груди. Варіантів імплантів її дуже приваблюють. Маша – трансгендерна жінка. За два роки прийому гормонів її тіло змінилося, але груди залишилися чоловічими. Маші набридло ховати нульовий розмір під поролоном. "Є в мене багато одягу, котрий я не можу вдягнути, бо груди замаленькі", - скаржиться вона.

ВідеоПерехід: як трансгендери перекроюють власне тіло за допомогою пластичних хірургів

Їхня найзаповітніша мрія - перекроїти власне тіло з жіночого на чоловіче, або навпаки. Трансгендерні люди, а таких народжується один на 100 тисяч, часті клієнти пластичних хірургів. Не всі з них доходять до останньої стадії - змінюють статеві органи. Проте уколи краси, видалення кадику та мамо-пластика дуже затребувані. Як пишні груди здатні ощасливити чоловіка - відверта історія спецпроекту "Перехід".

Перехід: як трансгендери перекроюють власне тіло за допомогою пластичних хірургів

Бажання Маші мати жіноче тіло – не забаганка, каже психолог Марія Фабрічева. "Іде несприйняття первісних статевих ознак, це заважає людині жити", - каже фахівець. Вона закликає не плутати трансгендерів із трансвеститами, які отримують задоволення від перевдягання. Трансгендери ж – це фактично душа в чужому тілі, феномен, причину якого ще не знайшли.

Зробити бажане тіло може лише хірург, а перевтілення починають зазвичай зверху. Наталя Численко вдосконалює тіла вже понад десять років, і за цей час робила груди не лише жінкам. Різниці в роботі вона не бачить. Похизуватися глибоким декольте коштує від 3 до 5 тисяч євро. Для нашої героїні клініка зробить це безкоштовно, обов'язковими є процедури та аналізи. На фінішній прямій Маша помітно нервує, але згодом засинає від наркозу. Команда професіоналів береться втілювати її мрію. "Тут немає крупних судин, які могли б зробити ускладнення", - пояснюють медики.

Фотогалерея Підводний світ і перша дитина-трансгендер на обкладинці журналу: National Geographic обрав найкращі фото за 2017 рік (13 фото)

У маленькі розрізи вони вставляють величезні імпланти – замість нуля з’являється третій розмір. Операція тривала менше години, Маша спить, а нову себе вона побачить трохи згодом. Транс-чоловіки – це дівчата, які трансформуються у хлопців, вони, навпаки, мріють позбутися грудей. Спершу приймають гормони, що зменшують залози, нещадно перетягують їх. Іспанський блогер Лео Палсіос зібрав на своєму YouTube-каналі більше двох мільйонів преглядів, коли виклав у мережу свій перший день після операції з видалення грудей.

Насті 40, і вона панічно боїться лягати під ніж, але дуже хоче виглядати жіночнішою. Нещодавно вона стала жінкою за паспортом. Приймала гормони, які пригнічували усе чоловіче, але саме на обличчі бажаного ефекту вони не дали. Лікар Андрій Якобчук каже, що до нього транс-жінки приходять саме за уколами краси. "Що в жінки красиве? Це губи, ще скули, це лінія бров", - каже він. Щоб зробити чоловіче обличчя більш витонченим, треба в буквальному сенсі пиляти підборіддя та вилиці. Хірург пропонує альтернативу та спочатку моделює брови. Навіть у таких, на перший погляд простих, процедурах є ризики. "Крупні судити знаходяться ось тут поміж бров. Якщо препарат потрапить до судини, котра живить око – людина осліпне", - попереджає медик.

Далі збільшують губи – це найбільш болюча процедура. А поки лікар чаклує над красою, розкриваються неочікувані подробиці з минулого трансгендера – Настя зізнається, що в минулому житті була ультрас "Динамо" Київ. "Майже 20 років. У мене 150 виїздів, золоті сезони", - каже вона. За балачками нове обличчя вже готове, і воно Насті до смаку. А Маша все мріє побачити свої нові груди, що можна буде зробити лише на перев’язці. Через кілька тижнів її груди вже не розрізнити зі справжніми жіночими. "Фізично, звісно, ще трохи боляче. Але все рівно такий кайф! Чоловіки поглядають", - зізнається Маша.

Кореспондент ТСН Марія Шевченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції