Жириновський: через 5 років Україна стане федеральним округом Росії

Володимир Жириновський спочатку зажадав собі фабрику на Рівненщині, а потім подумав і вирішив "повернути під російський прапор" весь південний схід України.

Віце-спікер Держдуми РФ, скандальний лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що південний схід України приєднається до Росії через п'ять років.

"За п'ять років вони зрозуміють, що у них немає економіки. А раз немає економіки - потрібно повертатися в отчий дім. Я це так називаю: погуляли – назад, хлопці, додому – досить, пожартували, 20 років був рентген, прояснили, хто чого вартий. Тепер назад додому", - сказав Жириновський.

"Російський дім повинен повернутися під російський прапор – тільки цього я і хочу", - додав він.

За його словами, "ідеальною" столицею України стане Львів, а "інше" російський віце-спікер пропонує повернути Росії як 8-й або 9-й федеральний округ.

"Будь ласка, створюйте українську державу в західному регіоні - Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпатська область. Чернівці це не їх, це ми узяли у румун. З якого дива Чернівецька область повинна бути у складі України?" – запитав Жириновський.

Раніше Жириновський зажадав в України віддати йому фабрику на Рівненщині у місті Костополь, яка належала його пращурам.

"Фабрика моя – з 1905 року… Вони ж (Україна – ред.) хочуть в Євросоюз - зобов`язані повернути. Прибалтика повертає всім все, і вони мають повертати. Я один прошу, що, важко дати? Такі уперті, обжерлися сала, і нічого не хочуть. Я писав листи Януковичу, Ющенку і Тимошенко – ніхто мою фабрику мені не повертає. Теж мені, європейці. Нехай повернуть майно", - заявив політик.

Читайте також:

Жириновський вимагає в України віддати йому фабрику на Рівненщині

Жириновський привітав Януковича з перемогою на виборах

Жириновський: від нового президента України залежить термін початку Третьої Світової

Церква порадила Жириновському менше думати про секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: