Жириновський: через 5 років Україна стане федеральним округом Росії

Жириновський: через 5 років Україна стане федеральним округом Росії

Володимир Жириновський спочатку зажадав собі фабрику на Рівненщині, а потім подумав і вирішив "повернути під російський прапор" весь південний схід України.

Віце-спікер Держдуми РФ, скандальний лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що південний схід України приєднається до Росії через п'ять років.

"За п'ять років вони зрозуміють, що у них немає економіки. А раз немає економіки - потрібно повертатися в отчий дім. Я це так називаю: погуляли – назад, хлопці, додому – досить, пожартували, 20 років був рентген, прояснили, хто чого вартий. Тепер назад додому", - сказав Жириновський.

"Російський дім повинен повернутися під російський прапор – тільки цього я і хочу", - додав він.

За його словами, "ідеальною" столицею України стане Львів, а "інше" російський віце-спікер пропонує повернути Росії як 8-й або 9-й федеральний округ.

"Будь ласка, створюйте українську державу в західному регіоні - Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпатська область. Чернівці це не їх, це ми узяли у румун. З якого дива Чернівецька область повинна бути у складі України?" – запитав Жириновський.

Раніше Жириновський зажадав в України віддати йому фабрику на Рівненщині у місті Костополь, яка належала його пращурам.

"Фабрика моя – з 1905 року… Вони ж (Україна – ред.) хочуть в Євросоюз - зобов`язані повернути. Прибалтика повертає всім все, і вони мають повертати. Я один прошу, що, важко дати? Такі уперті, обжерлися сала, і нічого не хочуть. Я писав листи Януковичу, Ющенку і Тимошенко – ніхто мою фабрику мені не повертає. Теж мені, європейці. Нехай повернуть майно", - заявив політик.

Читайте також:

Жириновський вимагає в України віддати йому фабрику на Рівненщині

Жириновський привітав Януковича з перемогою на виборах

Жириновський: від нового президента України залежить термін початку Третьої Світової

Церква порадила Жириновському менше думати про секс

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів