Жириновський: від нового президента України залежить термін початку Третьої Світової

Одіозний російський політик закликав Сергія Тігіпко поділитися "електоральним пирогом" з Януковичем.

Заступник голови Держдуми РФ, лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що від наступного президента України залежить термін початку Третьої Світової війни.

У відкритому листі до екс-кандидата в президенти Сергія Тігіпка він закликав підтримати Віктора Януковича у другому турі виборів.

"Сергію Леонідовичу! Ви неодноразово говорили, що є твердим прихильником відновлення конструктивних відносин між Україною і Росією. Але перед другим туром президентських виборів Ви "рівновіддалилися" від учасників "фіналу", що суперечить Вашим заявам. Мені здається, не втрачаючи обличчя і своєї харизматичності в очах українців, Ви можете це протиріччя усунути. Підтримайте Віктора Януковича! В альтернативному випадку результати можуть виявитися катастрофічними", - заявляє Жириновськи.

На його думку, сьогодні Україна – центр геополітичних інтриг. "Її доля – це наступаюча історія Євразії. Можливо, від того, хто стане главою вашої рідної України за результатами другого туру президентських виборів, залежать терміни початку Третьої світової війни. Ви не гірше за мене розумієте, що все тісно взаємопов`язане – Грузія, Іран, Ізраїль, агонія США, розгубленість Польщі і прибалтійських "лімітрофів", приниженість Німеччини", - упевнений він.

Жириновський привітав Тігіпка з хорошим результатом на виборах. "Ваш "урожай" на минулих виборах – це перемога духу і волі", - зазначив він.

Лідер ЛДПР також закликав Тігіпка "поставитися до перемоги не як до особистого досягнення"."Хотів би, щоби дані Вам природою і долею успіхи були оптимально використані на благо нашого багатостраждального і від віку єдиного народу! Упевнений, що Ваша політична кар`єра тільки починається", - підкреслив Жириновський.

Читайте також: 

Жириновський посварив Москву і Баку

Жириновський запропонував Ющенку застосувати в стройовому кроці гопак

У Держдумі скандал через Maybach Жириновського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: