Жириновський вимагає в України віддати йому фабрику на Рівненщині

Володимир Жириновський вимагає в українців, що "обжерлися сала", повернути йому фабрику з переробки деревини, котра належала його пращурам.

Віце-спікер Державної думи РФ, лідер ЛДПР Володимир Жириновський вимагає від влади України повернути йому фабрику у місті Костополь Рівненської області, яка належала його предкам.

"Фабрика моя – з 1905 року… Вони ж (Україна – ред.) хочуть в Євросоюз - зобов`язані повернути. Прибалтика повертає всім все, і вони мають повертати. Я один прошу, що, важко дати? Такі уперті, обжерлися сала, і нічого не хочуть. Я писав листи Януковичу, Ющенку і Тимошенко – ніхто мою фабрику мені не повертає. Теж мені, європейці. Нехай повернуть майно", - заявив Жириновський.

Він відзначив, що ця частина України входила "у спільну країну" і там жили його предки.

"Там їх могили, а зараз це закордон, я туди навіть не можу поїхати інколи. І не дозволяють зайти на фабрику", - поскаржився Жириновський.

Як повідомлялося, Жириновський неодноразово заявляв, що домагатиметься від українського уряду повернення деревообробної фабрики, що раніше належала його діду Іцхаку Едельштейну, в Костополі Рівненської області.

У Костополі існує кілька деревообробних підприємств, проте на всіх заперечують будь-яку причетність до дідуся Жириновського Іцхака Едельштейна.

Згідно із законодавством України, націоналізоване майно поверненню не підлягає: громадяни інших країн не мають права претендувати на власність незалежно від документів, що підтверджують їх права.

Читайте також:

Жириновський привітав Януковича з перемогою на виборах

Жириновський: від нового президента України залежить термін початку Третьої Світової

Церква порадила Жириновському менше думати про секс
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: