Жириновський закликав припинити братські відносини з Україною

Лідер ЛДПР переконаний, що президент Росії Мєдвєдєв дав вірну оцінку нинішнього стану російсько-українських стосунків.

Заступник голови російської Держдуми, лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський заявив, що Росії необхідно мати нормальні стосунки з іншими країнами, але без усяких братських народів.

Він вважає, що президент РФ Дмитро Мєдвєдєв дав вірну оцінку нинішнього стану російсько-українських стосунків. "Рішення президента Росії не направляти в Україну нашого посла - абсолютно правильне. В Україні зараз нестійка влада, - наголосив він. - Ми не нав'язуємо своїх поглядів і своїх принципів, але в той же час вважаємо, що не повинні дозволяти, щоб хтось ображав і принижував нашу гідність".

За словами Жириновського, "Москва не втручається у внутрішні справи Києва і не буде нікого підтримувати. Нехай українці самі обирають собі президента".

Також лідер ЛДПР упевнений, що напередодні виборів серед населення України не повинно бути зростання антиросійських настроїв і об'єднання в країні націоналістично налаштованих сил. "Всі українці зрозуміли, що таке прозахідна модель. Вони випробували, що таке Ющенко, Тимошенко і решта усіх прозахідних політиків", - наголосив лідер ЛДПР.

"Ми завжди виступали за те, щоб були холодні, нормальні стосунки з іншими країнами, без усяких "братських народів", - заявив Жириновський. Він підкреслив, що ЛДПР давно наполягала на проведенні жорсткої політики на користь російської держави і відзначив, що певні кроки в цьому напрямі зробив на посту президента Володимир Путін, і зараз цей курс розвивається.

Зовнішню політику Росії Володимир Жириновський назвав виразною і нормальною.

Нагадаємо, 11 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв піддав жорсткій критиці "антиросійський" курс українського керівництва, зокрема президента Віктора Ющенка, і вирішив відкласти приїзд до України нового посла Росії.

Читайте також:

Російський депутат обматюкав Білий дім + ВІДЕО

Мєдвєдєв пожалівся Жириновському, що Україна від них відвернулася

Жириновський хоче замінити посла у "ворожій" Україні

Жириновський пропонує бомбити Київ та прогнозує розпад України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: