Жириновський запропонував Україні здати Крим в оренду Росії

Скандальний політик нарікає, що Росія "продовжує утримувати своїх найближчих сусідів".

Віце-спікер російської Держдуми Володимир Жириновський пропонує Україні здати Крим в оренду Росії. За його словами, це можна зробити, щоб компенсувати ціну на газ.

Коментуючи підписані в Харкові угоди між Росією і Україною, Жириновський підкреслив, що "Росія продовжує утримувати своїх найближчих сусідів". "Україні є чим розрахуватися з нами. Вони могли б здати в оренду Крим для відпочинку наших громадян. Вартість відпочинку йшла б на компенсацію втрат від нижчих цін на газ", - зазначив він.

Водночас, російський політик підкреслив важливість підписаної в Харкові угоди, оскільки для російської сторони знімається гострота питання про перебування флоту в Севастополі практично до 2042 року. "Для України знімається гострота питання ціни на газ, бо сьогодні Україна просто не може купувати газ за такою ціною, хоча вона і занижена. Наприклад, Британія, та і будь-яка європейська країна, купує газ у кілька разів дорожче. Якщо розглядати стратегічно, то, звичайно, Росія продовжує утримувати всіх наших сусідів", - заявив Жириновський.

Проте, за його словами, досягнення домовленостей краще, ніж ті відносини, які склалися між Росією і Україною при президенті Вікторі Ющенку. "В майбутньому Росії необхідно добиватися задоволення своїх інтересів", - підкреслив він.

Нагадаємо, за підсумками переговорів у Харкові президенти України і Росії підписали угоду про продовження терміну оренди бази Чорноморського флоту в Севастополі на 25 років після 2017 року.

Читайте також:

Жириновський: через 5 років Україна стане федеральним округом Росії

Жириновський вимагає в України віддати йому фабрику на Рівненщині

Жириновський: Україна більш демократична, ніж Росія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: