Жириновський заявив, що в Криму націоналісти "нагинають" росіян

Віце-спікер Держдуми РФ Володимир Жириновський закликав Росію не допомагати Україні, зробивши виняток лише для Криму.

Віце-спікер Держдуми РФ Володимир Жириновський переконаний, що Росія не повинна допомагати Україні, але для Криму треба зробити виняток.

"Якщо Криму треба... Обов'язково давайте допоможемо, так, індивідуально цьому. Але в цілому я проти того, щоб давати дешевий газ Україні. Ми знову заклали 40 мільярдів доларів. З якого дива?" - заявив Жириновський в ефірі російського ТБ.

Політик наголосив, що росіяни Криму перебувають у важкому становищі.

"Їх нагинають з російською мовою, і там є татарський націоналізм, і західноукраїнський", - сказав Жириновський.

Однак, підкреслив віце-спікер, щодо інших пострадянських регіонів його позиція не змінилася - Росія не повинна надавати допомогу навіть найближчим сусідам - Україні і Білорусі.

"Ви уявляєте, що у нас газ ще не у всіх в Росії? 40% мешканців Росії газу не мають. У них у всіх газ у плитах. У всіх! Казахстан, Узбекистан, Закавказзя, Прибалтика, Україна - у всіх! А у росіян досі газу немає! Скажіть, за що таке покарання російського народу? Ми живемо гірше за них, ви розумієте? Вони всі гроші на себе витрачають. І тепер Китай їм дає, ісламський світ дає і Америка. Вони чотирьох маток ссуть. А з Росії все продовжують вивозити. У цьому сенсі, навіщо нам допомагати, скільки можна? Вони нас завжди зраджують", - резюмував лідер ЛДПР.

Володимир Жириновський відомий своїми радикальними і скандальними заявами, у тому числі щодо України. Так, після укладання у квітні в Харкові "газової угоди" між Києвом та Москвою він говорив, що РФ не повинна була надавати українській стороні знижки на газ, тому що "України як держави ніколи не було".

А ще раніше політик пропонував Україні здати Крим в оренду Росії - за його словами, це можна зробити, щоб компенсувати ціну на газ.

Читайте також:

Жириновський: досить годувати Україну і Білорусь

Росіяни впевнені, що їхня мова врятує українську

Жириновський придбав собі могилу за 2 мільйони

Росіяни масово скуповують елітну нерухомість у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: