Жителі Бортничів кажуть, що у них з кранів тече вода з кишковою паличкою

Жителі Бортничів кажуть, що у них з кранів тече вода з кишковою паличкою

Мешканці Бортничів кажуть, що у них з кранів тече заражена вода

За словами містян, вони постійно хворіють, а влада району та міста проблему ігнорують.

Три місяці жителі київського мікрорайону Бортничі п'ють заражену воду, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Містяни жаліються - бояться пити з місцевої свердловини. І скаржаться, що районна та київська влади проблему ігнорують, а люди продовжують хворіти.

Укотре за останні три місяці жителі Бортничів змушені пити привозну воду. Власне джерело заражене, кажуть люди - кишкова паличка.

У січні жителі мікрорайону почали хворіти на кишкові інфекції. Так, син Ніни Литовченко заразився від брудної води вже вдруге.

Утім завідувач місцевої лікарні запевняє - пацієнтів із кишковою інфекцією останнім часом у них не побільшало.

Про те, що вода досі не придатна для пиття, людям повідомили лише тиждень тому. А позавчора її почали дезінфікувати. Про що повідомили заздалегідь.

Проте у Київводоканалі інформацію про кишкову інфекцію у воді заперечують. І повідомляють - комплекс заходів із дезінфекції води плановий і має винятково профілактичний характер.

Три місяці жителі мікрорайону Бортничі п'ють заражену воду

Три місяці жителі мікрорайону Бортничі п'ють заражену воду

Тридцять п'ять років жителі Бортничів п'ють воду з цієї свердловини. За цей час водовід став несправним. Система не герметична. Через проломи в джерело потрапляють стічні води. Водопровід латають як можуть. Вони зізнаються – проблеми з водою залишаються, але всі показники в нормі.

"На сьогоднішній день Бортничи забезпечені водою, яка відповідає діючім стандартам. Щотижнево СЕС робить контроль води" - запевнив головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

Поруч зі старою свердловиною вже вісім років будують сучасний гідрологічний вузол із повним комплексом очисних споруд. Запустити його планують цього року.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Наступна публікація