Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі Чернігівщини попереджають про загрозу вибухів на місцевому арсеналі зброї

За словами Сироїд, склади з боєприпасами лишаються незахищеними.

Жителі Чернігівської області побоюються вибухів на арсеналі з боєприпасами, що неподалік міста Ічня.

Про це під час погоджувальної ради заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, повідомляє Еспресо.TV.

За її словами, під час її останнього візиту до області жителі Ічні, поруч з якими розташований склад з боєприпасами, просили передати таке повідомлення верховному головнокомандувачу.

"Якщо він (головнокомандувач) і далі буде бездіяльним і халатним у своїх повноваженнях, вони вважають, що вони будуть наступними. Це декілька кілометрів від населених пунктів. Склади незахищені, люди ходять туди збирати гриби", - наголосила Сироїд.   

Фотогалерея Руїни і пустка: : Reuters показало фото наслідків вибухів в Калинівці (11 фото)

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка Вінницької області. Була проведена евакуація жителів Калинівки та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Загалом евакуювали понад 30 тисяч осіб. 

32 тисячі тонн снарядів, 800 мільйонів доларів - стільки вилетіло в повітря. І це - лише попередні офіційні цифри втрат від пожежі на військових складах у Калинівці на Вінничині. Це вже четвертий великий склад боєприпасів, що вибухає. Без жодних наслідків у Міністерстві оборони і Генеральному штабі. 

ВідеоТрагічні наслідки та компенсація, яку ніхто не бачив: що відомо про вибухи під Калинівкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції