Жителі двох вулиць Ковеля стверджують, що їхніх котів ловить і вбиває сусід

Жителі двох вулиць Ковеля стверджують, що їхніх котів ловить і вбиває сусід

Чоловік вбивство тварин заперечує.

Жителі двох вулиць у Ковелі на Волині стверджують, що їхніх котів виловлює та вбиває сусід. Мовляв, чоловік вважає їх найбільшим ворогом для голубів, яких розводить. Поранених тварин не раз діставали з капканів, а також мертвими виловлювали у місцевій водоймі, йдеться у ТСН.19:30. 

На кількох вулицях міста котів майже немає. Вони зникають посеред дня. Маленького Пушика власниця лише на кілька хвилин виносить на двір і одразу ховає до хати. Місцеві розповідають, що бояться випускати пухнастих, бо о за кілька років їх зникла чи не сотня.

Люди переконані, що котів вбиває їхній сусід. Мертвих тварин виловлювали на місцевій водоймі. "Він погрожує людям, сказав, що коти тут ходити не будуть", - каже Зінаїда Паляниця.

Чоловік разом з дружиною з сусідами не спілкуються. Хвіртка зачинена. ТСН поговорила з чоловіком по телефону. Він каже, що майже десять років розводить рідкісних голубів. За великі гроші купує їх за кордоном і вже неодноразово бачив, як його птахів з’їдали сусідські коти.

Чоловік не заперечує, що котів виловлює. Але, мовляв, лише тих, хто заходить до нього. Тварин не вбиває, а вивозить з села. Сусіди ж стверджують, що він навмисне полює на котів. Біля огорожі показують пастки - капкани. 

Відео Жителі двох вулиць у Ковелі стверджують, що їхніх котів виловлює та вбиває сусід

Бо нібито вважає їх найбільшим ворогом для голубів, яких розводить. За словами місцевих, за кілька років з їхніх обійсть зникло до сотні домашніх улюбленців.  

Жителі двох вулиць у Ковелі стверджують, що їхніх котів виловлює та вбиває сусід

До поліції люди віднесли вже кілька заяв. Відкривати справу там поки не поспішають. "Збираємо відповідні докази, які будуть спростовувати або стверджувати ці випадки", - каже в. о. керівника Ковельського відділу поліції Олександр Ципко.

Чи можна мирно уживатися котам та голубям, питаємо в експерта. Олександр розводить птахів 20 років і з пухнастими не воює. Він каже, аби коти не їли голубів, то птахів треба зачиняти, а котів годувати. 

У Ковелі чекають на результати розслідування поліції. Якщо провину сусіда доведуть, йому загрожуватиме три роки за гратами. 

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич.
 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів