Жителі окупованого Донбасу змінюють своє ставлення до України - журналіст

Журналіст ТСН Олександр Загородній на собі переконався, що жителі окупованого Донбасу вже не такі ворожі до України.

Українських журналістів називають гарними хлопцями, з повагою ставляться до прикордонників і вже забули слово "хунта". Жителі окупованого Донбасу уже не проти і повернутися в Україну, йдеться в ТСН.16.45.

Через Мар'їнку щодня проходить та проїжджає до 9 тисяч людей. Усі місцеві туалети добряче заповнені. Тому тут готують нові вбиральні. Старі туалети встановлювали взимку — весною розтануло і вони почали тонути разом з відвідувачами.

Співробітники "Червоно хреста", на гроші якого і встановлюють ці нужники, говорять про іншу, серйознішу небезпеку.

"Були випадки, що люди стояли у чергах, а потім заходили в посадку і підривались на снарядах", - каже співробітниця.

На самому КПВВ "Мар'їнка" робота кипить. Люди у черзі втомлені і трохи роздратовані, на вулиці холодно, але вже не агресивні. На камеру не кидаються, журналістів у брехні не звинувачують, навіть підкликають і роблять компліменти.

"Дивимось, такі хлопці гарні і пройшли", - каже жінка.

Людей у чергах наприкінці місяця і справді більше, але це тимчасово, люди їдуть за грошима.

"На в'їзд з непідконтрольної українській владі нічого не везуть, а на виїзд везуть продукти харчування, речі, одяг, якісь запчастини до транспортних засобів", - каже начальник першого відділу прикордонної служби "Мар'їнка" Єгор Шандиба.

Очевидно, російська пропаганда перестає діяти, припускають у Мар'їнці. У боротьбі кремлівського телевізора та напівпорожнього холодильника починає перемагати холодильник.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: