Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі окупованого Криму за два роки оформили понад 57 тисяч українських закордонних паспортів

За даними Тимчука, найбільше документів видали кримчанам на Херсонщині.

В окупованому Росією Криму активно роблять українські біометричні паспорти

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Понад 57 тис. осіб, офіційно зареєстрованих у Криму, отримали закордонні паспорти України. До цього числа входять біженці з Криму, які були змушені залишити окупований півострів. Але левова частка - це особи, які проживають в Криму", - написав він.

Зокрема, посилаючись на офіційні дані Державної міграційної служби, Тимчук уточнив, що в 2015-2016 рр. особам, зареєстрованим в Криму і Севастополі, було видано 26 140 біометричних, 18 622 небіометричні закордонні паспорти, а також 5 304 біометричних та 7 075 небіометричних документів для виїзду за кордон дітей до 16 років.

"Зокрема, майже 12 тис. закордонних паспортів жителям Криму і Севастополя видали органи ГМС Херсонської області. На другому місці Київ - 9,4 тис. Багато документів також видано в Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях (люди сідають на поїзд в Новоолексіївці і їдуть в той регіон, де зуміли домовитися)", - додав нардеп.

Окрім цього, Тимчук розповів, що після оприлюднення інформації про майбутнє надання Україні безвізового режиму, в анексованому Криму з'явилася маса оголошень "Оформимо український закордонний паспорт. Без виїзду на материк".

Нагадаємо, раніше у міграційній службі розповіли, скільки біометричних паспортів оформили українці. До кінця року очікують на оформлення ще близько 2 млн біометричних закордонних паспортів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції