Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі села на Полтавщині розповіли, як роми напали на дітей із сокирами й залізними палицями

Дорослі, які вирішили розібратися у ситуації, отримали травми.

Місцеві жителі села Макухівка на Полтавщині стверджують, що роми напали на дітей та побили місцевих жителів.

Про це повідомляє 24tv.ua.

Селяни заявляють, що це зробили приїжджі роми в суботу, 3 вересня: вони здійснили напад на дітвору, яка бавилися на дворі, чіплялися до них та гнали їх до лісу. За словами місцевих, діти тікали, бо за ними гналися з сокирами, з сапками і залізними палицями. Вони настільки злякалися, що перші 15 – 20 хвилин ніхто не міг їх розговорити.

Дорослі, які вирішили розібратися у ситуації, отримали травми: так, одному чоловіку розбили голову, він зараз перебуває у лікарні. Люди стверджують, що роми були напідпитку.

Водночас правоохоронці нікого не затримали, а лише склали протокол і допитали учасників конфлікту.

Як розповіли журналісти, у Макухівці роми проживають понад десять років і завжди знаходили спільну мову з місцевими, а кілька тижнів тому до однієї із родин ромів приїхали гості: нібито саме відтоді жити у селі стало небезпечно.

Після конфлікту місцеві роми на вулицях села не з'являються та не коментують ситуацію. А правоохоронці обіцяють два тижні патрулювати вулиці та перевірити всіх немісцевих.

Нагадаємо, наприкінці серпня спалахнув скандал із ромами у Лощинівці на Одещині: на народному вічі селяни вимагали вигнати їх із села. Напередодні стало відомо про те, що було виявлено труп дівчинки з ознаками насильницької смерті. У жовтні їй мало виповнитися 9 років. За підозрою у вбивстві затримали 20-річного жителя Лощинівки – рома за національністю. Обурені мешканці села великим натовпом пішли громити поселення ромів з наміром вигнати поселенців. Було пошкоджено близько 6-7 будинків, люди покинули оселі ще до погрому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції