Жителі Запоріжжя жаліються на набіги чупакабри

Після нашестя невідомих тварин загинули півтора десятка курей та качок.

У Запоріжжі невідомі тварини протягом двох тижнів тероризують жителів приватного сектору. Після їх візитів там вже загинули півтора десятка птахів. Люди нажахані й готові до самооборони від невідомих істот, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцевий житель Анатолій Четвергов розповів, що побачив уночі дивну істоту, яка не дає чоловікові спокою і до сьогодні.

"Я бачив, як лягава така. Лапи довгі, а попереду я не розглянув", - говорить чоловік.

Сусіди розповіли, що почули галас уночі. Дикий скрегіт та виття, а потім знайшли десяток задушених курей та качок. Господарі присягаються, що бачили одразу трьох хижаків, схожих на вівчарок, але упевнені, що то були не собаки. З птахів висмоктали кров, та м'яса не чіпали.

ВідеоЧупакабра в Запоріжжі тероризує жителів приватного сектору

"Коли я відкрила курник, у мене був шок. Через те, що я побачила картину перебитих курей та гусей", - зазначає місцева жителька Любов Павлова.

Якщо раніше про появу чупакабри говорили селяни, то тепер про неї згадали і в місті. Люди переконані, що тварини, які вбили курей, науці не відомі. Тож, хто це і, коли чекати їх появи знову, не мають навіть гадки.

"Син пройшов, подивився сліди і каже - там не одна живність. Не може бути, що собаки. Конструкція лап у них не така, як у собак", - повідомила Любов Павлова.

Чупакабри навідувались у цей район Запоріжжя вже двічі за два тижні. Після їхнього нашестя загинули півтора десятка курей, гусок та качок. Ще кілька птиць поранено. Але чи можна вживати їхнє м'ясо, не знають – бояться інфекції.

Тим часом ветеринари наголошують, що чупакабри не існує. Зазвичай фантастичні якості люди приписують куницям, лисицям, чи єнотам, вигляд яких спотворила хвороба. Ці тварини здатні висмоктувати кров з птахів, залишаючи лише кілька слідів від ікол.

"Це може бути лисиця, або єнот, вражений підшкірним або внутрішньошкірним кліщем, які досить довго хворіють, місяць-два-три, а то і все життя", - повідомила ветеринар Тетяна Артеменко.

У чупакабру не вірять і правоохоронці, які приїхали за викликом про напад на домашню птицю. Однак за заявою таки доведеться відкривати кримінальне провадження. Тим часом люди на вулиці, захищати свої курники збираються цілодобовим чергуванням.

Зазначимо, раніше зоологи дослідили схожу на динозавра харківську чупакабру.

Журналісти ТСН Яків Носков, Андрій Хуповка.

Залиште свій коментар

Наступна публікація