Житло, чоловіки і плани Кільчицької: екс-заступниця Черновецького відверто розповіла про себе ТСН

Житло, чоловіки і плани Кільчицької: екс-заступниця Черновецького відверто розповіла про себе ТСН

Жінка підтвердила чутки про романи з політиками і президентами-іноземцями.

Права рука одіозного колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька показала своє елітне житло в центрі столиці. Вона також розповіла про пластичні операції, неминучі в ії віці, плани на п’яту дитину та скепсис щодо чоловічої статі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я завжди закохана, і безумовно, я закохана тільки в себе! Так, як я люблю себе, навіть не знаю, хто кого так любить", - каже жінка-мультимільйонерка, яка в добу Чорновецького контролювала Київ. Кільчицька їздить на "Бентлі", а живе в самому центрі столиці в елітному таун-хаузі на чотири квартири. "Скільки з них моїх, я вам говорити не буду. Набула ще, коли працювала в Правекс-банку", - заявила вона.

Ірена Кільчицька відверто розповіла ТСН про статки, романи та пластичні операції

Ірена Кільчицька відверто розповіла ТСН про статки, романи та пластичні операції

Поруч із командою Черновецького завжди вирували дві тези: космос і корупція. Із останньою Кільчицькою незгодна. "Я приїхала в мерію на семи машинах, а поїхала на двох. Ще і свою доклала", - розповіла вона. Колишня віце-мер не приховує, що хабарі їй пропонували неодноразово. "Починаючи з того, щоби занести в кабінет Черновецькому – вже сто тисяч доларів пропонували", - каже вона. І додає, що для неї тоді й мільйон доларів особливо нічого не важив, хоч пропонували такі гроші і бізнесмени, і політики.

Про зовнішній вигляд Кільчицька говорить охоче, а свого віку не соромиться. На зауваження, що завжди виглядала на мільйон, відповідає: "Так, але зараз я якось дорожче маю виглядати – справа йде до 50". Серед улюблених брендів – "Бентлі" і "Шанель". "Мені було 33 роки, у мене були мішки під очима, плюс утома – нижні повіки я оперувала просто. Але я нічого туди не колола", - переконує жінка. До пластичного хірурга вона ходила, аби підправити тіла після кесаревого розтину, а от ботоксом не користувалася. "Ніколи. З моєю головою взагалі жартувати неможна – в плані, туди ще щось вколоти. У мене і так вистачає, ризикувати не можна", - пояснила вона.

Окрема тема в її житті – чоловіки. "Я все ж таки думала, що чоловіки на щось спроможні", - каже Ірена. Вона тримає в таємниці імена батьків її чотирьох дітей. Є версії від відомих українських політиків до президентів країн колишнього СРСР. Кого відкидає категорично – Черновецького. "Боже бережи! Ніколи Леонід Михайлович, він був мій викладач, він мене познайомив зі своєю родиною. Це все плітки", - переконує Кільчицька. І запевняє, що чоловіки загалом до неї не дуже-то й залицялися. "Може, це пов’язано з манерою моєї поведінки. А може, по жінці це видно по її очах", - припустила вона.

Хоча одразу ж визнає, що може бути ще одна причина – потенційні кавалери вважали її коханкою Черновецького. "Я сиділа на грошах банку. Ну, уявість, що якби я ще фліртувала з Леонідом Михайловичем, що я там могла на фліртувати. Одного разу, це його улюблена риса, незаслужено наїхати, я в серцях сказала, що мало того, що я через вас заміж не можу вийти, так ви ще й на мене наїжджаєте. А він каже: чого це ти не можеш заміж вийти? Тому що всі кажуть, що я ваша коханка! А він на мене дивиться і каже: кому, крім тебе, таке могло прийти в голову?", - розповіла Кільчицька. При цьому сама вважає, що заміж їй уже не вийти. "Я не буду жити ніколи ні з одним чоловіком під одним дахом", - стверджує жінка. І пояснює, що вона в домі господар, статус заміжньої їй не потрібен, гроші чоловіка також, бо своїх повно, а на господарські потреби завжди можна найняти професійних робітників. "Там, де це мені потрібно, там воно присутнє. Але я вам хочу сказати, що сублімацію ніхто не скасовував. І кохання головою, котре може бути ще більш еротичним, ніж кохання тілом", - прокоментувала Ірен найбільш делікатну частину цього питання.

Кільчицька зізналася, що використовує чоловіків для задоволення тоді, коли їй це потрібно. "Я не люблю молодих чоловіків узагалі. Мені завжди подобалися чоловіки старші. Коли мені було 17, і зараз, коли мені 50, мені завжди подобаються чоловіки старші", - розповіла вона. Ірена не стала спростовувати можливість зустрічей із президентами якихось країн у минулому, а про романи з відомими політиками взагалі заявила ствердно, однак ніяких прізвищ не назвала. "Я завжди кажу: краще мати справу з анонімним донором, ніж із багатьма, котрих я знаю особисто", - заявила жінка.

Плани на найближчі роки в Кільчицької амбітні. Вона хоче знову стати мамою та примножити свої статки – і все це до завершення поточного десятиліття. "У мене до кінця 2019 року дві задачі: перша – народити дівчинку, друга – потрапити у першу п’ятірку українського "Форбс", - підсумувала вона.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Повʼязані теми:

Наступна публікація