Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Житлова афера у Хмельницькому: у квартир в будинку для міліціонерів виявилося по кілька власників

Справу не можуть довести до пуття ось уже вісім років.

У Хмельницькому жертвами забудовників-шахраїв стали більше півсотні сімей. Масштабна афера почалася ще десять років тому, а досудове слідство триває і досі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ось є договір. Ці докумети засвідчують, що ми є власниками цієї квартири", - каже ошукана мешканка Тетяна Войтова. Її родина вперше заходить у куплену ними вісім років тому однокімнатну квартиру. Двері та замки в ній змінені, відчиняти доводиться спецзасобами. Виявляється, тут вже хтось живе. "Коли ця людина і в кого її придбала? У мене вона її не купляла", - каже Олександр Войтов. За годину в помешканні з'являється ще один власник цієї квартири. "А що тут узагалі люди роблять?", - питає він.

Багатоповерхівку свого часу будували для міліціонерів. Гроші на зведення виділила держава. Та генпідрядник вирішив підзаробити і продав квартири іншим людям. "Моя квартира вже третій раз продана. Ядкевич, міліціонер, якому потрібно було поліпшити житлові умови, через місяць продав мою квартиру зовсім строннім людям", - скаржиться ошукана власниця квартири Людмила Бігун.

Відео Розслідування квартирної афери у Хмельницькому затяглося на 8 років

Судові тяжби продовжуються вже вісім років. Винні у шахрайстві і досі не покарані. Підприємство збанкрутувало, сам забудовник у розшуку. "Мають нести відповідальність посадові особи ярмолинецького "Агробуду", - твердить заступник начальника слідчого управління поліції у Хмельницької області Юрій Усик.

Неналежним розслідуванням справи, яке тягнеться вже 8 років, зацікавилися в обласній прокуратурі. Там написали лист щодо притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності. Тепер збираються міняти слідчих. Тому розслідування афери може затягнутися ще не на один рік.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції