Житомирська суддя-хабарниця знепритомніла на першому слуханні

Суддя Сахібжамал Баренко, яку затримали за хабар у 2,5 тисячі доларів, не витримала ролі підсудної і зомліла під час засідання.

Суддя Житомирського районного суду Сахібжамал Баренко, яку саму зараз судять за хабарництво, зомліла на першому слуханні.

Справу судді-хабарниці розглядає Козятинський міжрайонний суд Вінницької області. Баренко затримали у травні за хабар у 2,5 тисячі доларів, за які вона обіцяла чоловікові прийняти рішення на його користь у цивільній справі.

"Подивимося, як обвинувачена буде вести себе на засіданнях. Тому що на першому слуханні кілька разів вона непритомніла", - розповіла в. о. голови Козятинського міськрайсуду Діна Сорока.

"Вона взагалі татарка. Цікаво була одягнена. Спідниця у формі бочки, зачіска незрозуміло яка", - додала вона.

Керівник Житомирської правозахисної групи "Меч правосуддя" Тетяна Барановська разом з колегами прийшла під суд. Вони розгорнула плакати "Суддів-хабарників - за грати!", "Хабарницю до відповідальності".

"Вже судять нашу суддю-хабарницю. Ми хочемо, щоб її посадили. Тому що вся наша організація - це ті, хто постраждав від свавілля прокуратури і беззаконня суддів", - заявила Барановська.

Нагадаємо, у жовтні в Києві розпочався суд над суддею-"колядником" Ігорем Зваричем. Його прізвище вже стало називним для суддів-хабарників в Україні. Зварич, будучи головою Львівського апеляційного адмінсуду,брав хабарі в розмірі сотень тисяч доларів.

У народі горе-суддю охрестили "колядником" через його славнозвісну прес-конференції, на якій Зварич пояснив наявність знайдених у нього при обшуку мільйонних коштів давньою традицією засівати приміщення під час його освячування.

Читайте також:

Свідка у справі екс-судді Зварича уразив склероз

У Харкові затримали суддю-хабарницю, що вірила у забобони

Справу про найбільшій в Україні хабар довели до суду

Україна найгірше в Європі бореться з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: