Житомирський бізнесмен заперечує, що стріляв у школяра зі свого маєтку

Бізнесмен, з вікон вілли якого стріляли в школярів, збирається подавати до суду за наклеп. Каже, що ні дітей, ні котів не стріляв і не їв.

Колишній директор заводу "Коростенський фарфор" Валентин Драган, якого підозрюють в тому, що він розстріляв житомирського школяра, називає все наклепом і збирається подавати в суд.

"От чорти! Я вчора тільки дізнався, хто такий Сергій Терещук (школяр, госпіталізований з вогнепальним пораненням, - ред.). Мені смішно говорити на цю тему - у мене у самого троє дітей, скоро буде четверо. Але, захищаючи своє ім’я, я подам до суду! Я не бачив, хто стріляв, але думаю, що в хлопчину влучили мисливці. Може, від мене хочуть грошей, тому і наговорюють?!", - обурився Валентин Драган.

"Коли до мене прийшла міліція розбиратися, то у мене очі на лоб полізли... У мене дійсно є вдома зброя - карабін. Бізнесом я ніяким не займаюся, але не виключаю, що незабаром повернуся на фарфоровий завод, про це багато хто знає. Тому не виключаю і того, що скандал комусь може бути вигідний. Кажуть, що я убив якогось кота. Хотів би дізнатися ще: їв я його чи ні?", - додав бізнесмен.

Колишній водій Драгана, житель Коростеня Василь Кобилінський, розповів, що працював з бізнесменом кілька років. "Драган керував відомим підприємством "Коростенський фарфоровий завод". Так, він бував запальним, але не вірю, що він міг стріляти в людину. Якщо йому щось не подобалося, він міг накричати, але руку ніколи не піднімав", - каже Кобилінський.

Нагадаємо, 9 березня до Житомирської обласної дитячої лікарні з вогнепальним пораненням був доставлений 14-річний учень середньої школи №27 Сергій Терещук, в якого, за його словами, стріляли з вікон розкішної вілли. Батьки хлопчика підозрюють, що стріляти міг хазяїн вілли - глава правління, співвласник і колишній директор всесвітньо відомого заводу "Коростенський фарфор" Валентин Драган.

Читайте також:

У Житомирі з вікон розкішної вілли розстріляли школяра

Лозінський не визнав свою провину

Заарештовано поплічника втікача-Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: