Житомирський НСНУ проти Забіли

Житомирська організація партії "Народний Союз Наша Україна" просить президента переглянути призначення Юрія Забіли на посаду в.о. губернатора.

Житомирська регіональна організація партії "Народний Союз Наша Україна" просить президента Віктора Ющенка переглянути призначення Юрія Забіли виконуючим обов'язки голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Про це сказано в заяві прес-служби Житомирської регіональної організації НСНУ.

Відповідно до заяви, причиною незгоди із призначенням Забіли на посаду губернатора є членство в Соціалістичній партії до серпня 2007 року - Забіла очолював Макарівську парторганізацію СПУ.

"Житомирська регіональна організація НСНУ не підтримує й не розуміє призначення на посаду тимчасово виконуючим обов'язки голови облдержадміністрації людини, яка міняє партії заради кар'єри. Ми вважає неприпустимим роботу цієї особи на такій відповідальній посаді в Житомирській області", - сказано в заяві.

У Житомирській організації НСНУ вважають, що область має очолити людина, яка роками працює в області й розуміє її проблеми, а Забіла повинен подати заяву про відставку.

Як повідомляв iPlus, 25 жовтня Ющенко призначив Забілу тимчасово виконуючим обов'язки голови облдержадміністрації Житомирської області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: