Житомирській області - 70 років

На Житомирщині проходять святкові заходи з нагоди 70-ї річниці від дня заснування області.

Житомир (Фото: ua.autoreview.ru)
У ці вихідні Житомирщина відзначає 70-річчя від дня заснування (Фото: ua.autoreview.ru)
У ці вихідні Житомирщина відзначає 70-річчя від дня заснування. Як повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації, за участі голови ОДА Юрія Павленка в Житомирі пройшли святкові заходи з цієї нагоди.

В рамках святкування відбулося покладання квітів до меморіальної дошки на будинку, в якому проживав Віктор Кременицький – у часи Великої Вітчизняної війни керівник партизанського загону, а згодом один із керівників області.

Також відбулося покладання квітів до Монументу Слави.

Крім того, у рамках святкування 70-річчя області та з нагоди Дня партизанської слави Ю.Павленко зустрівся з колишніми партизанами та підпільниками - учасниками визволення Житомирщини в роки Великої Вітчизняної війни та взяв участь у відкритті пам’ятника партизанам та підпільникам у обласному центрі.

В обласній державній адміністрації пройшли урочисті збори з нагоди заснування області, під час яких керівники регіону вручили представникам громадськості відзнаки Кабінету Міністрів України та Почесні грамоти облдержадміністрації.

Урочистості продовжилися покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та святковим концертом в обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги.

З нагоди 70-річчя Житомирської області до ОДА надійшли вітання від Президента України Віктора Ющенка, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, державних адміністрацій та рад десяти областей України та Київської міської ради, а також земляцтва житомирян у Москві. Святкові заходи розпочалися вчора і закінчаться сьогодні.

У святкових заходах беруть участь гості з інших областей України та зарубіжжя, представники центральних органів влади.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: