Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Єпископ УПЦ МП Никодим, який днями очолив Житомирську і Новоград-Волинську єпархію, показав себе поціновувачем дорогих іномарок.

Новий владика Житомирський і Новоград-Волинський Никодим (УПЦ МП), який вступив в цей сан 14 червня, їздить на службу на автомобілі Lexus LS, пише "Журнал Житомира".

До Преображенського собору Житомира 16 червня з криками стробоскопів-"блималок" під'їхали 3 автомобілі Lexus, з номерами: АА 0007 ІР, АА 0008 ВХ і АА 0077 ВЕ.

Як зазначає видання, владика Никодим вийшов з автомобіля Lexus LS, № АА 0007 ІР. Згідно з інформацією на сайті city-plaza.lexus ціна Lexus LS - 114 970 євро (близько 1,5 млн грн).

Цікаво, що цей номер досить популярний серед духовенства. Зокрема Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Володимир (УПЦ МП) пересувається на Mercedes - Benz S 600 Long, номер АА 0007 АА.

А інший Святійший патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет (УПЦ КП) їздить на аналогічному Мерседесі з номерним знаком "777".

З 2007 року єпископ Никодим (в миру - Віктор Горенко) очолював Володимир-Волинську і Ковельську єпархії.

У церковних колах подейкують, що на призначенні єпископа Никодима в Житомир наполягав особисто Московський патріарх Кирило, пише "Журнал Житомира".

Читайте також:

На Донеччині лікарів і вчителів примушують здавати гроші на храм УПЦ МП

Російська церква пояснила, навіщо Кирилу дорогий годинник і автопарк

Влада надасть Московському патріархату податкові пільги

Новий Глава греко-католиків носить український годинник за 90 євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції