"Життя в небезпеці". Батько утримуваного в РФ Гриба розповів про загрозу внутрішньої кровотечі в сина

Дата публікації
"Життя в небезпеці". Батько утримуваного в РФ Гриба розповів про загрозу внутрішньої кровотечі в сина

Адвокат Павла Гриба

За словами чоловіка, адміністрація СІЗО не зважає на погіршення стану здоров’я його сина.

У незаконно ув`язненого в Росії українця Павла Гриба значно погіршився стан здоров’я.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook його батько Ігор Гриб.

"9 квітня 2018 року. Великдень. День другий. Репресивна машина РФ, незважаючи на свято, працює. Марина Дубровіна, російський адвокат Павла, зараз перебуває в СІЗО-5 м.Краснодар на слідчих діях. Павло почувається дуже зле, була рвота та сильний біль у животі", - повідомив він.

За словами Ігоря Гриба, адміністрація СІЗО на скарги Павла про погіршення здоров'я не реагує і не надає медичну допомогу.

"Відкриття внутрішньої кровотечі може відбутись в будь-який час. Життя Павла в небезпеці!" - наголосив чоловік.

9 квітня 2018 року. Великдень. День другий. Репресивна машина РФ, не дивлячись на Свято працює. Марина Дубровіна,...

Опубликовано Ігором Грибом 9 апреля 2018 г.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту.

"Ми все, що можна, всі можливі наші важелі державні стараємось робити, тільки, на жаль, усі ці звернення Російська Федерація ігнорує... Ми будемо продовжувати, бо у нас іншого виходу немає. Якщо йому не давати ніякої допомоги, то він просто, сидячи там в СІЗО, звідти вже не вийде живим", - розповів батько в’язня Ігор Гриб.

Наступна публікація