Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Життю пораненого депутата на Житомирщині вже нічого не загрожує

Одна з трьох куль досі в тілі чоловіка.

Дивом вижив. На Житомирщині в депутата Новоград-Волинської міськради під час замаху випустили п'ять куль. Поцілили лише три. Одну з них він виплюнув, друга вийшла наскрізь і третя значної шкоди не завдала. Медики дивуються такому збігу обставин. Найімовірніше, життя йому врятувала блискавична реакція і спортивна сумка, йдеться в ТСН.19.30.

У лікарні пораненого депутата називають щасливцем. І дивом те, що він вижив.  Дві з трьох куль пройшли наскрізь. Одну з них він виплюнув. Третя ще досі в тілі депутата.  Але і вона дивом не зачепила легені.

Життю пораненого нині загрози немає, кажуть лікарі. Олег Ващенко в реанімації. Він у свідомості, тож у палаті його опитують слідчі.

«Я йшов з тренування, двері закрив до приміщення, а він сховався в туалеті і почав стріляти», - розповідає депутат Новоград-Волинської  міської  ради, фракція БПП Олег Ващенко.

Місце, де стався замах на депутата, обнесено червоно-білою стрічкою. Тут і досі працюють слідчі і вибухотехніки.  

ВідеоНа Житомирщині депутат дивом вижив після обстрілу невідомим чоловіком

У депутата Новоград-Волинської міськради із п'яти куль влучило лише три. Одну з них він виплюнув, друга вийшла наскрізь і третя значної шкоди не завдала. Медики дивуються такому збігу обставин. Найімовірніше життя йому врятували блискавична реакція і спортивна сумка.

На Житомирщині депутат дивом вижив після обстрілу невідомим чоловіком

Життя депутату врятувала спортивна сумка, яку він кинув у нападника, коли той почав стріляти. Зловмисник кинувся навтьоки.  А поранений зміг самотужки вийти на вулицю, де його й побачили перехожі. Нині поліція розшукує стрільця. Поки що знайшли лише гільзи. Встановили, що пострілів було п’ять. Але з чого і які версії замаху на депутата не розголошують.

«9-мм гільзи вилучені, це вогнепальна зброя, але яка саме зброя, це має  сказати експертиза.  Кримінальне провадження розпочато за фактом  замах на убивство , перевіряється кілька версій, але їх  розголошення недоцільне  в  інтересах слідства», - розповідає начальник відділу комунікації ГУ НП у Житомирській області Алла Ващенко.

Колеги та друзі Олега Ващенка сумніваються, що замах пов’язаний із його політичною чи бізнес-діяльністю.  Губиться в здогадах і сам потерпілий,  і його дружина.

«Ні бізнес, ні політіка. Любовні зв’язки, я не можу бути впевнена, але скоріше за все, що ні», каже жінка.

У чому причина - слідчі сподіваються дізнатися від самого нападника. Його, найімовірніше, зафіксували камери спостереження, яких довкола місця злочину кілька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції