Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автори хочуть привернути увагу до Чорнобильської катастрофи мовою сучасного мистецтва.

У покинутій Прип'яті у Чорнобильській зоні українські та французькі митці презентували арт-інсталяцію, яка отримала назву ARTEFACT.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Інсталяція поєднує у собі скульптурні елементи, систему екранів і проекторів, що транслюють зображення на будівлі Прип'яті, та елементи штучного інтелекту.

Автори хочуть своїм твором не лише розповісти світову про Чорнобильську катастрофу мовою сучасного мистецтва, але і привернути увагу до некритично сприйняття інформації та поширення фейків.

Із Прип’яті інсталяція вирушить до інших міст, як в Україні, так і за кордоном. Дві третини фінансування проекту взяв на себе державний Український культурний фонд.

ВідеоПам’ятати Чорнобиль: у Києві презентують документальну стрічку “Арка”

Найбільша наземна конструкція на світі заввишки 109 метрів і вагою у 36 тисяч тон - це арка, яка накрила старе укриття над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Сьогодні відбудеться прем’єра українського короткометражного фільму “Арка”, лауреата багатьох міжнародних кінофестивалів. Документальна стрічка розповідає про маленького хлопчика, який втратив своє дитинство, свій дім через найпотужнішу техногенну катастрофу. 

Пам’ятати Чорнобиль: у Києві презентують документальну стрічку “Арка”

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції