ЖКГ отримає від Світового банку 400 млн. дол.

Світовий банк готовий надати на фінансування проектів реформування ЖКГ 400 млн. дол.

Світовий банк може збільшити кредитну лінію на фінансування проектів реформування ЖКГ в 2009 р. з 140 до 400 млн. дол. Про це журналістам заявив голова Міністерства житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

Він зазначнив, що в даний час з вказаних 140 млн. дол. прийнято рішення про виділення 57 млн. дол., у тому числі 35,5 млн. дол. Одеському, 14,8 млн. дол. Чернігівському і 7,2 млн дол. Івано-Франківському міськвиконкомам.

Вказані кошти виділяються під розроблені в муніципалітетах інвестпроекти, що передбачають заміну застарілого устаткування на енергоефективне, що дозволить зменшити витрати на електроенергію комунальних підприємств водопостачання.

Кучеренко уточнив, що кредити видані строком на 17 років під 4,25-4,5% річних. При цьому пільговий період складе 5 років.

В даний час проходит конкурсний відбір інвестпроектів, розроблених муніципалітетами для фінансування за рахунок вказаних засобів. "В разі, якщо ми найближчим часом витратимо одну третину цієї суми, Усесвітній банк може збільшити фінансування цієї програми до 400 млн. дол. Така домовленість досягнута", - сказав Кучеренко.

Як повідомив директор представництва ВБ в Україні, Білорусії і Молдові Мартін Райзер, термін окупності інвестпроектів в Чернігові, Одесі та Івано-Франківську, затверджених для фінансування ВБ, складе 3-4 роки.

Читайте також:
Всесвітній банк анулював частину кредиту для Молдови
Світовий банк бореться з голодом
Україна втрачає валютні резерви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: