"Жлоби у вишиванках". Реакція на ставлення українців до евакуації людей із Китаю до Нових Санжар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У соцмережах масово критикують українців за негатив до евакуйованих із Китаю.

В Інтернеті розкритикували людей за негативну реакцію до українців та громадян інших країн, яких евакуювали з Китаю, де вирує смертоносний коронавірус.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що евакуйованих людей відвезуть на обсервацію до Львівської області, згодом з’явилися чутки, що вони перебуватимуть у Тернопільській області. Місцеві мешканці вийшли з протестами і почали перекривати дороги, вимагаючи не пропустити їх.

Згодом стало відомо, що люди перебуватимуть на двотижневому карантині у санаторії в селі Нові Санжари у Полтавській області. Після цього хвиля протестів докотилася і сюди.

ТСН.ua зібрав найяскравіші публікації політиків, журналістів та інших публічних людей.

На месте Медведчука я бы сейчас попросил своего кума открыть ему какой-то санаторий на Неве с чайком из самовара и...

Опубликовано Aleksei Bobrovnikov Четверг, 20 февраля 2020 г.

План мешканців Нових Санжарів у боротьбі з коронавірусом: 1. Заблокувати дорогу 2. Спалилити і закопати відьму 3....

Опубликовано Раулем Чилачавой Четверг, 20 февраля 2020 г.

Кожен, хто протестує та створює перепони в поверненні наших українців з Китаю додому,- хоча б в уяві поставте себе на їх...

Опубликовано Vladyslav Kryklii Четверг, 20 февраля 2020 г.

В ситуації з евакуацією наших громадян з Китаю влада показала свою непрофесійність та недієздатність. Замість швидких та...

Опубликовано Віктором Балогой Четверг, 20 февраля 2020 г.

Никто не сравнится с украинцами в умении проклинать, оплакивать и забывать.

Опубликовано Леонидом Швецем Четверг, 20 февраля 2020 г.

Неприятно удивлен отношением соотечественников к своим сограждам, эвакуированным из Китая. В Тернопольской и Полтавской...

Опубликовано Виталием Сычем Четверг, 20 февраля 2020 г.
Опубликовано Игорем Лапиным Четверг, 20 февраля 2020 г.

с прискорбием сообщаю, что коронавирус в украине мутировал в вирус идиотизма. новый штамм передается через интернет и...

Опубликовано Романом Шрайком Четверг, 20 февраля 2020 г.
Опубликовано Михаилом Ясинским Четверг, 20 февраля 2020 г.

Тим часом колишній народний депутат Олег Ляшко запропонув розмістити декількох українців з борту літака у нього вдома, "якщо ці люди не бояться собак". Також він заявив, що в Україні триває інша епідемія - грипу, про яку "чомусь усі мовчать, натомість є суспільна паніка навколо коронавірусу".

Готовий на два тижні поселити двох-трьох людей, які прибули з Китаю, у себе вдома, якщо вже їх ніхто не приймає. І якщо...

Опубликовано Олегом Ляшко Среда, 19 февраля 2020 г.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції