Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жодного серійного літака за три роки. "Антонов" звинуватив "Укроборонпром" у занепаді підприємства

Колектив звернувся до президента з вимогою вивести підприємство з концерну.

Авіабудівний завод "Антонов" винуватить Державний концерн "Укроборонпром" у некваліфікованому керуванні, яке веде до занепаду підприємства. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті "Антонова".

"В травні 2015 року ДП "Антонов" увійшло до складу ДК "Укроборонпром", керівництвом якого було прийнято рішення про поділ зон відповідальності менеджменту "Антонов" на фінансово-економічну і науково-технічну складові. Підсумок цього "геніального" рішення - підприємством керують люди цілком некомпетентні в авіабудуванні. За три роки змінилося три керівника, не вироблено жодного серійного літака, а значна частина прибутку осіла в кишенях посередників з "Укроборонпрому"", - йдеться у заяві.

У заяві зазначається, що протягом цього часу було зібрано лише літак-демонстратор Ан-132Д. "Підприємство не має реальних замовлень і фактично знаходиться на межі загибелі", - заявляє "Антонов".

Колектив держпідприємства висунув чотири умови: ухвалити програму виведення авіаційної галузі з кризи, вивести "Антонов" зі складу "Укроборонпрому", переобрати керівництво голосуванням колективу та терміново зустрітись з президентом та прем'єром.

"Шановний пане президенте, врятувати ДП "Антонов" - врятувати Україну! Якщо керівництво держави не бажає боротися за долю флагмана української промисловості, то колектив підприємства візьме цю відповідальність на себе", - резюмується в заяві.

Пізніше стало відомо, що сайт та пошта "Антонова" зламані хакерами - заява про конфлікт із "Укроборонпромом" виявилася фейком.

Нагадаємо, "Укроборонпром" затвердив рішення про оптимізацію своєї внутрішньої структури та кадрового складу: заплановано скоротити чисельність персоналу на 40% - до 180 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції