Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жовто-сині роби: влада Польщі спрямує інспекцію на завод, де вигадали особливу уніформу для українців

Правозахисники обурені та вимагають припинення практики, котру називають протизаконною.

Польські експерти в питаннях протидії дискримінації відреагували на ідею менеджменту одного із заводів під Варшавою вдягати українців у синьо-жовту уніформу. Це вони назвали принизливою практикою сегрегації, що створює національний поділ серед співробітників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після розголосу державна інспекція праці повідомила про намір улаштувати позачергову перевірку заводу. У керівництві ж фабрики таке розподілення у виборі уніформи поки що не коментують, але готують офіційну заяву.

На незвичну традицію роздавати українським заробітчанам форму в кольорах національного прапора поскаржився один із клієнтів фабрики в місцеву пресу на умовах анонімності. Інші українці неохоче коментують звинувачення в дискримінації, але підвердили, що їх та білорусів серед поляків вирізняють жовто-блакитною уніформою. "Футболка жовта, а роба синя. Дали – та і все. Та яка різниця, в якій робі робити, аби зручно було", - каже один із них.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

ВідеоСиньо-жовта уніформа: власника польської компанії звинувачують у дискримінації українців

Працівників-українців на заводі під Варшавою змушують носити синьо-жовту уніформу. Через це міжнародну компанію-власника звинувачують у дискримінації. Про це написала тамтешня "Газета Столична" - регіональне відділення "Газети Виборчої".

Синьо-жовта уніформа: власника польської компанії звинувачують у дискримінації українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції