Жовтяк: Третьяков шантажує

Представник "Правиці" Євген Жовтяк розцінює як шантаж заяви Олександра Третьякова щодо формування єдиної партії в межах мегаблоку.

Представник блоку «Рух - Українська правиця», екс-губернатор Київщини Євген Жовтяк розцінює як шантаж заяви представника «Нашої України» Олександра Третьякова щодо формування єдиної партії в межах „Нашої України”, «Народної самооборони» та «Правиці» як головної умови створення передвиборчого блоку на дострокових парламентських виборах.

Євген Жовтяк
Архів
Євген Жовтяк проти шантажу (Фото: gazetaua.com)
Про це УНІАН повідомили у прес-службі блоку “Рух – Українська правиця”

«В блоці демократичних сил не має бути місця для шантажу», - підкреслив Жовтяк.
«Олександр Третьяков фактично шантажує «Правицю» через ЗМІ, говорячи при цьому про міфічний тиск з її боку”, вважає політик.
На його переконання, „у демократичному об’єднанні сторони переговорів мають бути рівними, тоді як застосування „подвійних стандартів” неприпустиме”.

Політик висловив сумнів в соціологічних даних, оприлюднених Третьяковим, згідно з якими «Народна самооборона” має більше прихильників ніж «Правиця»”. На думку Жовтяка, така інформація „продукується деякими колами навколо президента, які хочуть позбавити його підтримки правих”.

„До блоку Луценка входять дві партії, які на минулих виборах набрали чи не найменше голосів - ХДС і «Вперед Україно», - наголосив Жовтяк. - Чи можуть дві маргінальні сили, які практично не функціонують, не маючи широкої мережі регіональних структур, створити блок, потужніший за «Правицю»? Це, м’яко кажучи, нелогічно”.

Як вважає представник „Правиці”, «певні сили з оточення президента не зацікавлені в тому, щоб незалежна «Правиця», яка традиційно стоїть на захисті державних інтересів, стала частиною президентського блоку, оскільки спілкування з Луценком є зручнішим”.

Як повідомляв iPlus, Олександр Третьяков заявив, що «Наша Україна» готова до приєднання «Української правиці» до єдиного блоку, але наполягатиме на виконанні домовленостей щодо діяльності на користь єдиної політичної сили.

За його словами, йдеться не про утиски чиїхось прав - усі будуть членами єдиної партії та обіймати відповідні посади.

«Але не може одна велика спілка людей страждати від амбіцій малої групи. Сумарний рейтинг «Нашої України» та «Народної самооборони» близько 18%, тоді як у «Правиці» - лише 1%», - зазначив Третьяков.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: