Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналіст Гордон заявив про погрози з боку націоналістів

Конфлікт стався після заяви журналіста про винність Тягнибока в здачі Криму.

Телеведучий і журналіст Дмитро Гордон заявив про погрози з боку націоналістів з ВО "Свобода".

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

6 березня у Львівській філармонії відбудеться творчий вечір Гордона. Журналіст заявляє, що нібито за прямим розпорядженням лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока націоналісти збираються блокувати будівлю і влаштувати заворушення.

Гордон повідомив про погрози президенту Петру Порошенку, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, голові Національної поліції Сергію Князєву, голові СБУ Василя Грицака, послам західних країн, ОБСЄ та міжнародним організаціям.

"Хочу офіційно заявити: якщо в результаті цієї тягнибоківської авантюри постраждає хоч одна людина, персональну відповідальність за це буде нести особисто Олег Тягнибок", – написав Гордон у Facebook.

Конфлікт стався через заяву Дмитра Гордона, яку він зробив в ефірі одного з українських телеканалів. Журналіст звинуватив Олега Тягнибока у здачі Криму. За словами Гордона, 2014 року група військових експертів пропонувала призначити на посаду міністра оборони генерала армії україни Віталія Радецького. Проте Тягнибок нібито наполіг на призначенні на цю посаду Ігоря Тенюха за квотою ВО "Свобода", пояснивши, що не хоче образити адмірала.

"На карті Україна, на карті – незалежність України. Що ж ти, собако, робиш? Тому, виходячи з інформації, яку я тільки що оприлюднив, вважаю, що Тягнибок – один з винних у здачі Криму", – сказав Дмитро Гордон.

Олег Тягнибок назвав цю заяву "брєдом сивої кобили". "Ви хочете, щоб я коментував цей "брєд сивої кобили"?" – сказав він в ефірі іншого українського телеканалу.

27 лютого представники націоналістичних організацій Львова передали керівництву Львівської обласної філармонії письмове звернення з вимогою скасувати творчий вечір Гордона, заявивши, що це "антиукраїнський захід" і що у журналіста "немає морального права щось розповідати львів'янам".

Залиште свій коментар

Вибір редакції