Після скарг Ющенка на втрату кота, йому подарували кошеня за 1000 гривень

Журналіст відгукнувся на заклик президента подарувати його дітям сірого кота у смужку. Кіт коштував репорперу тисячу гривень.

Київський журналіст-телевізійник Осман Пашаєв подарував президенту Віктору Ющенку кошеня у сіро-білу смужку. Це відбулось 1 грудня біля "Українського дому", після участі глави держави у заходах з нагоди 18-ї річниці референдуму на підтримку Акту проголошення незалежності України.

Журналіст розповів, що сьогодні зранку купив котика на Куренівському ринку у Києві за 1 тисячу гривень. За його словами, кошеня породисте – "британець", але документів немає, оскільки з документами він коштував би 1,5 тисячі доларів. Котику 1,5 місяці.

Пашаєв розповів, що президент дуже зрадів подарунку і сказав: "Ви такі чутливі. Для Христинки (доньки президента – ред.) ввечері буде таке свято!".

Також главі Секретаріату президента Вірі Ульянченко журналіст передав засоби для догляду за котом, зокрема, наповнювач для кошачого туалету.

Нагадаємо, 30 листопада Віктор Ющенко на зустрічі зі студентами у Білій Церкві розповів, що три дні назад пропав його кіт Тигр, "діти плачуть, шукаємо по лісу, з Тарасом (сином - ред.) ходимо, дерева перевіряємо, тому що я сказав, що його загнали собаки на дерево й він три дні живий, тільки чекає, що ми його врятуємо".

Він сказав, що із задоволенням прийме у подарунок кота, схожого на Тигра, - сірого зі смужками. "Тому якщо в когось є сірий кіт у смужку, щоб мій син і мої дівчата не плакали, я б одержав його як подарунок, щоб принести додому й показати, що Тигра врятували", - сказав глава держави.

Читайте також:

Дружина Ющенка влаштовує йому скандали на півдня через гардероб

Ющенко: я народився на пасіці

Ющенко зніметься у фільмі про бджільництво

Гуцули визнали Ющенка своїм президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: