Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона житиме біля скверу, названого на честь її брата.

Переселенка і сестра видатного українського поета-дисидента Василя Стуса - пані Марія - отримала в подарунок від братів Кличків нову трикімнатну квартиру в Києві й подякувала їм за помешкання.

Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк розповіла у Facebook про втішену жінку, яка змушена була з родиною залишити Донбас.

"Щойно говорили з нею. Каже: "Дай Бог здоров'я й щастя мамі таких дітей! У Володі ( Кличка) посмішка така добра - як у дитини! А скільки хороших слів мені наговорив Віталій! Які вони гарні, ці хлопці", - йдеться у її повідомленні.

"Ми так любили з Василем одне одного, коли були разом, у молодості нашій… А от бачте - сила братова після смерті й з небес за мною линула… Й за онучкою й правнучкою нашою …" - процитувала пані Марію Герасим'юк.

Водночас журналістка зазначила, що не зможе передати, як звучав щасливий і втішений голос переселенки.

"Тепер вона житиме не на підлозі - а у власний квартирі в новому будинку в тих місцях, що були їй знайомі - бо колись із братом тут часто бували. І правнучка ходитиме, як виросте, в садок тут поряд, і в школу, і озеро недалеко. А поряд сквер імені Василя Стуса", - написала Герасим'юк.

Як відомо, сквер імені Василя Стуса розташований на розі проспектів Перемоги та Палладіна на місці зруйнованого Миколаївського храму. Саме в цій місцевості Стус разом з дружиною та сином жив у 1965–1972 роках.

Як повідомляв раніше ТСН, жінка з родиною тулиться у двокімнатній квартирі в Києві, адже чиновники не допомогли навіть із тимчасовим притулком. Її так зване "ліжко" акуратно скручене під батареєю на підлозі. На кухні над головою сушиться дитячий одяг. Родині у столиці грошей ледве вистачає, тому що переселенці не звикли просити ні в кого грошей. При цьому усе зароблене фактично йде на сплату за житло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції