Журналіст Deutsche Welle вибачився за використаний хештег #crimeaisrussian

Саме видання заявляє, що Крим - це окупована територія України.

Журналіст Deutsche Welle Юрій Решето попросив вибачення за використаний хештег #‎crimeaisrussian у своєму Twiiter, повідомляє прес-служба МЗС України.

"В багатьох моїх твітах можна знайти такі хештеги, як ‪#‎russia‬‪#‎ukraine‬ і ‪#‎annexion‬. Я прошу вибачення за використання хештегу ‪#‎crimeaisrussian‬, це було помилкою. Це упущення з мого боку, про яке я дуже шкодую", - зазначив журналіст.

Він також нагадав липневе інтерв'ю з RT, яке, за його словами, було відтворене не у повному обсязі і тому спотворює його заяви. Він не говорив про те, що Крим - це Росія, а лише констатував, що на окупованому півострові люди живуть за російськими законами.

"Я хочу чітко заявити, що у своїй журналістській роботі я засуджував анексію Криму Росією як таку, що порушує міжнародне право", - додав він.

Своєю чергою, видання однозначно заявляє, що Крим є українською територією, незаконно окупованою Росією. І це беззаперечно висловлюється у великій кількості репортажів і статей Deutsche Welle.

Раніше повідомляли, що в окупованому Криму вірян УПЦ КП не пустили до церкви на Маковія. А у червні так званий "Апеляційний суд міста Севастополя" ухвалив рішення, відповідно до якого Кримська єпархія Української православної церкви Київського патріархату повинна сплатити "Міністерству майнових та земельних відносин Республіки Крим" півмільйона рублів та звільнити 112 кв. метрів на першому поверсі Кафедрального собору у місті Сімферополі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: