Журналіста чемно допитали за інтерв’ю з Данилишиним

Адвокат журналіста Людмила Опришко вважає, що все відбулося в рамках закону, права журналіста не було порушено.

Журналіста "Kyiv Post" Юрія Онишківа допитали в Генпрокуратурі у зв'язку з публікацією інтерв'ю з екс-міністром Богданом Данилишиним.

Як повідомила прес-служба Київської незалежної медіа-профспілки, допит тривав дві з половиною години.

"Журналіст вважає, що все було чемно і в рамках закону. Про суть розмови він повідомити відмовився, оскільки не має права розголошувати таємницю слідства. За словами Юрія, його більше не мають намірів викликати до слідчого", - йдеться у повідомленні.

Крім того, адвокат журналіста Людмила Опришко вважає, що "все відбулося в рамках закону, права журналіста не було порушено", повідомили у профспілці.

Як повідомлялося раніше, Генпрокуратура вручила повістку журналістові Kyiv Post у зв'язку з публікацією інтерв'ю з екс-міністром Богданом Данилишиним.

Відповідний документ журналістові Юрію Онишківу вручили після того, як йому вдалося по телефону поговорити з Данилишиним, колишнім міністром в уряді Юлії Тимошенко.

"Генпрокуратуру цікавить інформація, пов'язана з Данилишиним", - зазначено в повідомленні Kyiv Post.

Нагадаємо, Богдана Данилишина обвинувачують у заподіяння державі збитків на 4,5 млн грн (при схваленні застосування аеропортом "Бориспіль" процедури державних закупівель в одного учасника) і підозрюють у незаконній закупівлі палива для армії в 2008-2009 роках - що збільшує "збитки державі" ще на 14 млн гривень.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: